Utkání momentálně vedoucích celků okresního přeboru bylo už samo o sobě známkou dobrého fotbalu. Nikdo si tento duel nechtěl nechat ujít a hojná účast fanoušků byla namístě. Nakonec se rezerva Toužimi s DC Bacardi rozešla smírně 2:2.

Vstup do utkání se více povedl hostujícímu týmu. Po chybě v rozehrávce se k míči dostal středopolař Libor Marek, rychle pronikl po levé straně, narazil si míč se spoluhráčem a otevřel skóre utkání. O dvě minuty později to už bylo 2:0 pro DC Bacardi. Po faulu na střelce první branky se z přímého kopu z hranice velkého vápna trefil přesně k tyči Pavel Čonka.

Místo toho, aby „bílé dresy“ dostávaly svého soupeře stále pod tlak, nastal pravý opak. Hráči Bacardi jako by usnuli na vavřínech a po zbytek poločasu to byli právě zástupci domácího celku, kteří se dostávali do velkých šancí na zkorigování stavu zápasu. V rozmezí patnácti minut se pak domácím podařilo vyrovnat. Jakub Borek, který je znám svým důrazem a chytrostí, dokázal překonat hostujícího gólmana hned dvakrát.

Do šaten tak oba týmy odcházely za nerozhodného stavu 2:2. Druhý poločas již žádné další branky nepřinesl, ale na atraktivitě fotbalu to nebylo znát. Přelévání hry ze strany na stranu a velké množství neproměněných šancí na obou stranách jen potvrdilo to, že dělba bodů byla pro oba týmy spravedlivá.
Týmy daly svým herním projevem hlasitě najevo, že se s nimi musí počítat a poperou se v bojích o okresní titul.

Toužim B – Bacardi KV 2:2 (2:2).

Branky: Borek Jakub 2 - Čonka Pavel, Marek Libor. Rozhodčí: Godža Ladislav. ŽK: 1:1 (Krejčí Karel - Karfiol Tomáš).