Lídr tabulky z Chodova přivítal v rámci sokolovského a městského derby vintířovský Baník. Nad ním Chodováci vedli po první půli rozdílem jedné branky, ale po změně stran stačili hosté vyrovnat a dovést ho tak do penaltového rozstřelu, který nakonec vítězně zvládl Chodov. Gólová přestřelka se odehrála na rotavské umělce, kde se představily v souboji o stříbrnou pozici Trstěnice.

Nakonec svou domácí úspěšnou šňůru prodloužila Rotava, která soupeři z Chebska nasázela čtyři branky. Důležitou výhru urvala na svém hřišti Nová Role, která vyhrála dvoubrankovým rozdílem nad bochovským SMB. Naopak bodově opět ztrácel zachraňující se Hroznětín, který se představil v souboji, ve kterém šlo o pověstných šest bodů, na půdě Skalné.

Tam dokázal totiž pouze remizovat a nakonec vyhořel i v následném rozstřelu. Velmi cenný skalp se podařilo urvat poslední Lipové, která v domácím prostředí obrala o všechny body favorizovanou Chyši. Vítězství si mohla vychutnat i Aš, ta totiž před svými fanoušky pokořila březovskou rezervu dvěma góly. Střelecké hody si řádně užili kanonýři v dresu Žlutic, kteří se představili na půdě Dolního Rychnova, kde slavili šestibrankové vítězství.

Výsledky, 22. kolo:
Nová Role – Bochov 2:0 (1:0). Branky: Živanovič Miroslav, Skopový Václav.

Chodov – Vintířov 2:2 (2:1) – PK 4:3. Branky: Vachník Martin, Kopecký Josef – Bečvář Radek 2.

Skalná – Hroznětín 3:3 (1:0) – PK 5:4. Branky: Štěpánek Tomáš 2, Blasl Petr - Eret Jan, Klas Jiří, Mrňka Petr;

Lipová – Chyše 3:2 (2:1). Branky: Slovák Pavel 2, Uhlík Pavel - Hanzlíček Jiří, Kadlec Jan.

Aš – Březová B 2:1 (1:1). Branky: Svoboda Vlastimil, Kubinec Dominik - Lelek Miroslav.

D. Rychnov – Žlutice 2:6 (1:3). Branky: Singer Michal 2 - Majer Marcel 3, Kopelent Martin, Pěnkava Jan, Vojík Dominik.

Rotava – Trstěnice 4:3 (4:3). Branky: Hessoun Roman 2, Havel Milan, Beneš Jan - Bezdička Václav, Kovárník David, Horní Lukáš.

tabulka po 22. kole