Pět kol. Tolik jich zbývá do konce tohoto ročníku krajského fotbalového přeboru. Na programu totiž bude již šestadvacáté kolo. A opět se v něm mají fanoušci kopané na co těšit.

Vše načne v sobotním dopoledni na fotbalovém stadionu na Růžovém Vrchu místní Lokomotiva, která v derby přivítá aktuálně třetí tým průběžné tabulky Starou Roli. Vedoucí mužstvo krajské tabulky a horký aspirant na postup do divizní soutěže Viktoria Mariánské Lázně se pak představí taktéž v sobotním dopoledni. Mariánky totiž zamíří do Svatavy, kde našlo prozatímní fotbalový azyl Královské Poříčí. Do třetice vyběhnou fotbalisté bojovat o mistrovské body v sobotním dopoledni na hřišti nováčka soutěže v Citicích, tam se pro změnu představí místním fanouškům nevyzpytatelné Nové Sedlo.

Poté se rozhoří mistrovský duel i na jáchymovské Panorámě, kde bude bojovat o veledůležité body s tamní jedenáctkou, které v průběžné tabulce patří poslední příčka, předposlední Chyše. Další zajímavý duel se pak odehraje v sobotním odpoledni, a to na hřišti Františkových Lázní. Tam má namířeno Ostrov, který v případě výhry a klopýtnutí některých rivalů se může po šestadvacátém kole vyšvihnout například až na bronzovou příčku. Derby pak bude na programu na fotbalovém stadionu Aše, tam se pro změnu představí fotbalisté Unionu Cheb.

Vintířov přivítá na svém stadionu čtvrtý Hazlov, což slibuje taký pořádný ranec fotbalové podívané.

Šestadvacáté kolo zakončí nedělní souboj Toužimi, která přivítá nováčka soutěže Habartov.

Program, 26. kolo: Lokomotiva Karlovy Vary – TJ DDM Stará Role (sobota, 10.15), Sokol Citice – Baník Union Nové Sedlo (sobota, 10.30), Baník Královské Poříčí – FC Viktoria Mariánské Lázně (sobota, 10.30, hřiště Svatava), TJ Jáchymov – Sokol Chyše (sobota, 15.00), Baník Vintířov – Jiskra Hazlov (sobota, 17.00), Jiskra Aš – Union Cheb (sobota, 17.00), FC Františkovy Lázně – FK Ostrov (sobota, 17.00), SK Toužim – TJ Baník Habartov (neděle, 17.00).