„Pro nás osobně to žádná překážka není. Právě naopak. Budeme moci využít hráče Baníku Sokolov. Kdybychom hráli až v sobotu, tak by byl výkop ve stejnou dobu a to bychom s jejich službami nemohli počítat, říká na úvod trenér Jiří Schveiner. A ještě jednu výhodu má páteční termín. „Hráči si zase po delší době užijí volný víkend," přidává kouč.

Kromě dlouhodobě zraněného Karla Tichoty nemůže trenér počítat i s Ivaskem. „Nemůže hrát. Už když jsme ho brali do kádru, tak jsme věděli, že studuje dálkově vysokou školu a že v pátek a sobotu za nás hrát nebude. otazník visí i nad Honzou Staňkem. Ten nedohrál už poslední zápas s Chrudimí. Má tak zvaného koňara a rozhodneme se až před samotným zápasem," pokračuje Schveiner.

Chomutovští měli před startem soutěže daleko větší ambice. „Chtěli hrát na špici a bojovat o postup. Teď jsou na tom stejně jako my. Také ztratili už několik bodů a také budou chtít v tomu utkání uspět. My se budeme snažit vytěžit body zabezpečenou obranou a rychlými útoky," dodal.