Sadováci se rozjížděli gólově pomalu, když v prvním poločase slavili pouze jednu vstřelenou branku, ale po změně stran přidali na obrátkách a dalšími čtyřmi zásahy nasměrovali své kroky k titulu, když nakonec z toho byla výhra 5:1. Naopak napůl se dařilo druhým Počernám, které na stadionku v kaštanové aleji hostily Potůčky. Horalé se favorizovaného celku nezalekli a během první půle si vytvořili dvoubrankový náskok, který však Počerny dokázaly po obrátce stran smazat, ale v následném penaltovém rozstřelu se radovaly z druhého, bonusového bodu Potůčky.

Na třetí místo v tabulce se vyhoupla žlutická rezerva, která si udělala výjezd na půdu posledního Hájku, kde rozhodla o svém povinném vítězství až po změně stran, když soupeři nastřílela tři góly. Vítězný si připsala na konto i čtvrtá Útvina, která přivítala celek Stružné, když z toho byla nakonec výhra rozdílem dvou branek. Horalům z Abertam řádně zhořkl výjezd na půdu Stanovic. Tam totiž jen smutně přihlíželi gólovému brankostroji v podání domácích borců v čele s nejlepším střelcem soutěže Václavem Klauzem juniorem. Stanovičáci slavili před svými fanoušky v domácí derniéře desetibrankovou výhru, ve které měl prsty právě Klauz, který obstaral půl tuctu branek svého týmu. V tabulce střelců pak posunul číslo nastřílených branek již na 65.

Jako na houpačce se měnilo skóre v derby rezervních týmů, které bylo na programu v Děpoltovicích, kam dorazil Hroznětín B. Právě fotbalisté Hroznětína si vytvořili dvoubrankový náskok, ale ten záhy Děpoltovice smazaly, a dokonce šly do vedení, když vstřelily tři branky v řadě za sebou. Poté však opět zabral gólově Hroznětín, který se radoval ze dvou vstřelených branek. Jenže Děpoltky nesložily zbraně, za což byly odměněny vyrovnávací brankou. V následném penaltovém rozstřelu přeci jen uspěla hroznětínská rezerva, která tak uzmula druhý, bonusový bod.

Dva body si o víkendu připsal na účet Otročín, kterému se postavila do cesty kolovská rezerva. Nad tou sice dvakrát Otročín vedl, ale nakonec skončil zápas dělbou bodů. Následný rozstřel poté proměnil v bonusový bod Otročín.

III. třída Karlovarska, 25. kolo

Sadov – Krásné Údolí 5:1 (1:0). Branky: 35. Osten Jiří, 50. Dimitrov Jan, 78. a 79. Dyk Roman, 86. Ďurica Miroslav – 82. Korunka Milan.

Hájek – Žlutice B 0:3 (0:0). Branky: 31. a 52. Hladký Martin, 80. Sivák Martin.

Počerny – Potůčky 2:2 (1:2) – PK 1:3. Branky: 40. Švéda Josef, 47. Petráček Václav – 1. Malý Petr, 29. Poliščuk Jiří.

Otročín – Kolová B 2:2 (2:1) – PK 4:1. Branky: 4. Mydloch Rudolf, 28. Beníšek Filip – 7. Moravec Antonín, 78. Kaksch Rudolf.

Útvina – Stružná 3:1 (1:0). Branky: 43. Nováček Jan, 76. Hudec Vladimír, 87. Staněk Patrik – 78. Hlavatý Jan.

Stanovice – Abertamy 10:2 (6:1). Branky: 3. , 8. , 25. , 42. , 60. a 70. Klauz Václav, 15. a 53. Bauer Jakub, 30. Rubický Daniel, 48. Hrudkaj Lukáš – 35. vlastní, 65. Lakatoš Zdeněk.

Děpoltovice B – Hroznětín B 4:4 (0:2) – PK 5:6. Branky: 52. a 62. Wendler Martin, 58. Moravec Luboš, 80. Skoupý Milan – 13. a 69. Provazník Jakub, 19. Pěkný Lukáš, 75. Šuba Jan (PK).