Hlavní postavou Sedlece byl tentokrát Lukáš Tůma, který se dvakrát zapsal do střelecké listiny a svému týmu notně přiblížil záchranu v soutěži.
V první půli se poprvé měnil ukazatel skóre ve třicáté minutě, když odražený balon našel v pokutovém území sedlecký všudybyl Petr Krejsa, který následně placírou zařídil svému týmu vedení.

Po změně stran Hazlov zahrozil nebezpečným brejkem, který skončil na brankové konstrukci branky Sedlece. Navýšení vedení Sedlece přišlo hned nato, kdy hosté předvedli pohlednou fotbalovou akci, na jejímž konci byl Lukáš Tůma, který, ač se štěstím, dopravil míč podruhé do branky Hazlova.

Sedlecký znovuzrozený kanonýr Tůma se poté radoval ze vstřelené branky i o několik minut později, když bravurně zvládl svůj rychlý brejk z poloviny hřiště, který přetavil v třetí branku. Domácí sice v závěru korigovali brankou Bartoška, ale na víc jim nezbyl čas.

Hazlov – Sedlec A 1:3 (0:1). Branky: Bartošek Zdeněk – Tůma Lukáš 2, Krejsa Petr. Rozhodčí: D. Šmat.

Sedlec: Vrba – Kadlec, Janáček, Florián, Hruška – Jelínek, Limani, Tůma, Krejsa – Fenkl, Hofman (stř. Budil, Horvát, Tlášek). Trenér: Milan Demjan.