Vedoucí Citice na svém pažitu rozstřílely Sedlec deseti góly. Sedmkrát se pak radovali ze vstřelené branky dorostenci Lomnice v derby s Dolním Rychnovem. Stejný počet branek pak slavila Březová na svém stadionu v souboji se Žluticemi.

Svatava brala na svém pažitu výhru nad Drmoulem a Bukovany padly v derby s Novým Sedlem. Gólovou přestřelku pak zvládli na svém stadionku dorostenci Královského Poříčí, kteří přestříleli výběr Nové Role.

KS dorostu, výsledky

Královské Poříčí – Nová Role 6:3 (3:2)
Dvě branky vítěze si připsal na svůj střelecký účet Rolami Vršecký, a po jedné brance zaznamenali jeho spoluhráči Tomáš Berka, Radek Soták, Jakub Vogl a Sebastián Malý. Za hosty zmírnil porážku dvěma góly Miroslav Živanovič, a jedním Tomáš Košťál.

Bukovany – Nové Sedlo 0:5 (0:3)
Povinné vítězství druhého týmu tabulky zařídil dvěma góly Bedřich Rychna, a jednou se brankově radovali i jeho spoluhráči Robert Sattler, Jakub Ostrý a Pavel Wýstrach.

Březová – Žlutice 7:1 (4:0)
Dvakrát zamířili do branky Žlutic úspěšní střelci Miroslav Peterka, David Trojan a Pavel Peterka. O sedmý zásah domácího celku se poté zasloužil Vladimír Träger. Za tým zpod Vladaře pak obstaral čestný úspěch Martin Hrachovec.

Loket – Habartov 3:0 (1:0)
Domácímu výběru zařídil tříbodovou radost dvěma góly Filip Máca a jedním zásahem do černého Miroslav Demeter.

Svatava – Drmoul 4:1 (3:0)
Dvakrát zamířil do svatyně hostů David Juhár a jednou Jiří Slezák a Pavel Popovič. Za hosty pak obstaral čestný úspěch Karel Plzák.

Dolní Rychnov – Lomnice 1:7 (1:4)
Sokolovské derby rozhodl ve prospěch hostů dvěma zásahy Michal Polák, Vladimír Gregor a Michal Balogh. O poslední sedmý gól Lomnice se zasloužil Antonín Téma.

Citice – Sedlec 10:0 (4:0)
Hattrickem připsali k výhře domácího celku Michal Kessl a Jakub Rosenberg. Dvakrát se ze vstřelené branky radoval citický František Vilček, a jedenkrát se zapsali do střelecké listiny i jeho spoluhráči Tomáš Svatoch a Petr Jermakov.