Důvod? Prozatím odehráli dvě utkání, a obě prohráli 1:4. Naposledy Sedlec bodově vyhořel, na ostrovské umělce nestačil na Jáchymov, kterému podlehl tříbrankovým rozdílem. Sedlec před utkáním s Jáchymovem posílil ostřílený ligista Miloš Slabý a zejména v prvním poločase to šlo na hře sedleckého výběru znát. Jáchymov se jen těžko dostával do tempa a hráči v dresu Sedlece na place dominovali. Jenže měli velkou rezervu v proměňování brankových příležitostí. Tutovky Slabého, Limaniho či Fenkla doslova volaly po gólu. Marně.

Trn vytrhl Sedleci z paty alespoň úspěšný střelec Petr Krejsa, který si na svůj střelecký vrub připsal premiérovou trefu v dresu Sedlece. Tím tak skončil první poločas. Po kabinové vichřici nastoupil Jáchymov do druhého dějství jako vyměněný. Najednou bylo horalů plné hřiště a ani góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejdříve vyrovnal Pavel Hekel a o několik minutek později nachytal na švestkách gólmana Sedlece jáchymovský Roman Koročinský, který  dovedl do úspěšného konce střelecký pokus z hranice šestnáctky. Třetí branku horalů posléze přidal Libor Dušek a vše uzavřel v podobě čtvrté branky jáchymovský matador Hekel.

Sedlec – Jáchymov 1:4
Branky: Krejsa – Hekel 2, Koročinský, Dušek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Gardoš.