Fotbalisté Sedlece premiérově opouštěli hrací plochu v pozici poraženého, když na jáchymovské Panoramě prohráli těsně 1:2 a tím ukončili svou třízápasovou sérii bez porážky.

Než si stačili hráči Sedlece pořádně osahat jáchymovský pažit, prohrávali. Postaral se o to již v osmé vteřině duelu jáchymovský rychlík Dominik Tichý, který využil ideální příhry po rozehře a po samostatném úniku poslal svůj tým do vedení. Inkasovaná branka hosty ze Sedlece řádně nabudila, a vyrovnání tak viselo ve vzduchu. To se nakonec vyplnilo po změně stran, kdy v 60. minutě chytře skóroval sedlecký Jan Budil, který nachytal domácího brankáře Jergla na ´švestkách´.

Když už se všichni přítomní pomalu a jistě viděli s bodovým ziskem v kabinách, přišla pro Sedlec studená sprcha, když domácímu výběru zařídil tříbodovou radost v 87. minutě přesnou ranou novic v dresu Jáchymova Alexandr Neč.

Jáchymov – Sedlec 2:1
Branky: Tichý, Neč – Budil. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Fiala.
Jáchymov: Jergl – Dvořák, Kostka, Navrátil, Kowolowski – Baláž, Tichý, Hynek, Neč – Brédik, Dušek (stř. Giňa, Chaloupek, Šimek).
Sedlec: Flekač – Vyskočil, Hruška, Florián, Kováč – Hofman, Janáček, Svoboda, Limani – Budil, Osten (stř. Lehečka).