Tři kola, tři výhry. Tak to je bilance březovské Olympie a FK Nejdek. Oba týmy ani ve třetím kole krajské I. B třídy nenašly přemožitele. Březová se sice na výhru nad nováčkem z Perninku značně natrápila, ale i přesto se po těsné výhře nakonec tříbodově radovala. Opoznání lépe si vede Nejdek, který tentokrát čtyřmi góly zničil Sedlec, jenž se topí na samém dnu krajské tabulky. V dresu Nejdku tak opět střelecky řádil Jiří Šourek, který si tentokrát na své konto připsal tři přesné trefy. První výhru si mohli vychutnat fotbalisté Lokte, když si ze Žandova odvezli hubené vítězství. Na stejné vlně se pak vezla i Skalná, která na svém hřišti zdolala čtyřmi góly nováčka z Božičan. První výhru si připsala na své konto i Útvina, když si na svém stadionu čtyřmi góly poradila s jedenáctkou Kraslic.

Sedmibrankovou výhru si připsal na své konto na hřišti nováčka Teplé výběr Hroznětína, za který se hattrickem prosadil kanonýr Michal Barth. Vítězství pak vyhouplo hroznětínskou Olympii před další Olympii, ale tu březovskou. Přestřelka pak byla k vidění i v utkání rezervního týmu Královského Poříčí, kterému byl soupeřem Kynšperk. Ten nebude rád vzpomínat zejména na střelecký um domácího Antonína Majera, od kterého obdržel tři góly. Na třetí příčce tabulky se drží Nejdek, který taktéž ještě ve třech odehraných kolech nenašel přemožitele. Naopak na opačném konci tabulky se drží s jednobodovým ziskem triumvirát ve složení Sedlec, Božičany, Pernink.

Výsledky, 3. kolo

Dolní Žandov – Loket 0:1 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase zařídil hostům první podzimní výhru úspěšnou střelou Zdeněk Truhlář.

Sedlec – Nejdek 0:4 (0:1)
Třetí výhru v řadě vystřílel Nejdečanům na půdě Sedlece hattrickem Jiří Šourek. Čtvrtý gól pak přidal jeho spoluhráč Richard Kinkal.

Skalná – Božičany 4:1 (1:0)
I ve Skalné si mohli vychutnat premiérovou výhru v novém ročníku, kterou jim dvěma góly zařídil Tomáš Pěček. O zbylé dvě branky Skalné se pak podělili Petr Bastl a Jaroslav Karlovský. Za nováčka z Božičan alespoň korigoval kanonýr Jan Rubáš.

Útvina – Kraslice 4:2 (4:1)
Domácí rozhodli o své výhře již v první půli. Dvakrát totiž zamířil do branky hostů David Dvorský a jednou pak Petr Radovič. Navíc si hosté v prvním poločase vstřelili nechtěně jednu branku sami. O oba zásahy Kraslic se postarali Patrikové, a to Vildumetz a Filandr.

Teplá – Hroznětín 0:7 (0:5)
Hostující střelecký galakoncert podpořil na půdě nováčka hattrickem hroznětínský kanonýr Michal Barth. Dvěma góly se poté prezentovali i jeho spoluhráči Jan Eret a Tomáš Koch.

Královské Poříčí B – Kynšperk 7:3 (3:1)
Třikrát se v domácím dresu radoval ze vstřelené branky Antonín Majer. Dvakrát zamířil do branky Kynšperka Tomáš Reitmeier a jednou se pak střelecky prosadili domácí Petr Jankovský a Viktor Friml. Za hosty poté dvakrát skóroval Slavomír Rakovan a jednou Miroslav Vágner.

Další výsledky, 3. kolo: Pernink – Březová 1:2 (0:1).