Vedoucí tým tabulky Nové Sedlo si nedobrovolně odpočinulo, když soupeř z Drmoulu k utkání nedorazil. Naopak druhé v pořadí Citice doma pokořily sedmi góly v rámci derby Dolní Rychnov a Březová uhrála nerozhodný výsledek taktéž v sokolovském derby s Královským Poříčím. Žlutice si na svém pažitu užily výhru nad Svatavou a Nová Role vybrakovala za tři body Lomnici.

Krajská soutěž dorostu

Březová – Královské Poříčí 4:4 (1:2)
O nerozhodný výsledek se v dresu Březové postaral dvěma góly Miroslav Peterka a jedním Pavel Peterka a Vladimír Träger. Za hosty pak dvakrát skóroval Tomáš Berka a jednou Daniel Nguyen a David Gyurics.

Lomnice – Nová Role 2:7 (1:3)
Hostům vystřílel výhru čtyřmi zásahy do černého Tomáš Košťál, dvěma Miroslav Živanovič a jedním Michal Hradecký. Za domácí jedenáctku se pak brankově radovali Tomáš Ohibský a Michal Polák.

Žlutice – Svatava 6:1 (2:0)
Hattrickem se blýsknul žlutický kanonýr Jan Štípek. Jeden pak přidali i jeho spoluhráči Michael Tomeček, Martin Hladký a Václav Černý. Za hosty si připsal čestný úspěch Milan Plechatý.

Citice – Dolní Rychnov 7:0 (2:0)
Tři branky si připsali na své střelecké účty domácí střelci Tomáš Svatoch a Michal Kessl. O zbylý zásah Citic se zasloužil Jakub Rosenberg.

Sedlec – Habartov 11:0 (5:0)
Čtyřikrát se radoval ze vstřelené branky David Matlas, dvakrát Patr Vadinský a jednou Milan Svoboda, Lucian Nushi a Vitalij Ničiperenko. Jednu branku si pak přidali hosté sami.

Nové Sedlo – Drmoul 3:0 (kontumace).