V prvním jarním kole krajské I. A třídy si připsaly na své konto prohru vedoucí Kraslice, které nestačily na Skalnou. Zaváhání lídra pak využili fotbalisté Nejdku, kteří si poradili s Loktem, a rázem se tak posunuli do čela průběžné tabulky. Nedařilo se ani dalšímu týmu ze špičky, Březové, která těsně podlehla Útvině. O největší překvapení se však postarali fotbalisté Sedlece, kteří pěti góly vypráskali překvapivě jedenáctku favorizovaného Hroznětína. Tři body doma vybojoval Dolní Žandov, který dokázal smazat dvoubrankové manko v duelu s Perninkem. V derby nováčků soutěže pak uspěla poříčská rezerva na svém hřišti v přestřelce s Božičany. Kynšperk si odvezl tři body z půdy Teplé a opustil poslední příčku, kterou přenechal Božičanům.

I. B třída
D. Žandov – Pernink 3:2 (0:2). Hosté vyhráli první půli brankou Petra Fritsche a jedním vlastním gólem. Domácí pak ovládli tu druhou, když se dvakrát střelecky prosadil Marek Jakubec a jednou Radek Soukup.
Útvina – Březová 2:1 (1:0). První jarní výhru zařídil domácím dvěma góly Miroslav Hejna. O branku Březováků se zasloužil Miroslav Lelek.
Skalná – Kraslice 4:1 (2:1). O senzační výhru domácího výběru se podělili dva dvougóloví kanonýři Jan Makovec a Jaroslav Norek. Za hosty poté obstaral čestný úspěch Tomáš Salva.
Sedlec – Hroznětín 5:0 (1:0). Dvě branky vítěze si připsali na své konto Marek Křížek a Ondřej Špička. O pátý úspěch Sedlece se postaral Martin ´Baron´ Kníže.
Loket – Nejdek 0:4 (0:3). Nejdek poslal do vedení v první půli přesnou ranou Richard Kinkal. Druhou branku Nejdečanů obstaral Tomáš Zuzkovič a poločasový stav stanovil Zbyněk Draxal. Po změně stran stvrdil výhru hostí v podobě čtvrté branky Jiří Falatek. ČK: 1:0.

Další výsledky: Kr. Poříčí B – Božičany 4:3 (3:1), Teplá – Kynšperk 0:2 (0:1).