víkendu se Sedlec dostavil na stadion v Květnové, kde na něj čekala ostrovská rezerva pouze s jedenácti hráči, a to z důvodu zranění, dovolené, karet či rodinných povinností. Do sestavy tak Sedlec začlenil tři dorostence a navíc se mezi tři tyče postavil v pozici gólmana útočník Michal Kováč. Dá se tak říci, že Sedlec před utkáním šil sestavu horkou nití.

Slátaná sedlecká jedenáctka však držela v prvním poločase s favorizovanou rezervou Ostrova fotbalový krok. Ostrováky totiž nepouštěla na dostřel své branky, a naopak brankově mohla uhodit, když Patrik Bílý pelášil osamocen na ostrovského gólmana, který mu však dobrým zákrokem překazil brankovou radost. Po změně stran se již diváci branek dočkali. Poprvé se měnil ukazatel skóre v 75. minutě. Sedlec měl výhodu rohového kopu, který však nezahrál podle svých představ, když se následně míče zmocnili Ostrováci a rychlý brejk přetavil ve vedoucí branku Ondřej Nýber.

O pět minutek později viselo ve vzduchu vyrovnání, když oblouček sedleckého Pavla Fučíka před gólmana Ostrova vykopl z prázdné svatyně dobíhající obránce. V závěru duelu pak ostrovské béčko stvrdilo své vítězství druhou brankou, o kterou se zasloužil Zdeněk Bešťák. Sedlec tak přišel o další cenné body, a jeho záchrana v soutěži je opravdu už jen teoretická.

Ostrov B – Sedlec 2:0 (0:0). Branky: Nýber Ondřej, Bešťák Zdeněk. KSNP Sedlec: Kováč – Janáček, Oncirk, Kadlec, Jelínek – Tůma, Limani, Petra, Fučík – Tlášek, Bílý. Trenér: Milan Kováč.