Premiérovou výhru si v něm připsali na své konto žáčci Sedlece, kteří desetibrankovým přídělem udrželi na poslední, třinácté příčce družstvo Hroznětína. Šestou výhru nad Pilou si pak připsali žáci Nejdku, čímž poskočili na aktuální druhou příčku. Stejný počet výher má na svém kontě i Útvina, která si na své půdě poradila osmibrankovým přídělem s družstvem Kolové a v tabulce poskočila na třetí příčku. Horalé z Jáchymova pak uhráli doma nerozhodný výsledek se Štědrou a stejně si počínal i Pernink v zápase s Bochovem.

Výsledkový servis

Sedlec – Hroznětín 10:1 (4:1)
Premiérovou výhru domácímu družstvu zařídili dvěma góly Jakub Horvát a Albert Blažek. O další branky se pak postarali Štěpán a Vít Oncikrovi, Jan Kalous, Patrik Bílý a Milan Slavík. Čestný úspěch hostů obstaral nejmenší hráč na hřišti Jan Sladkovský. Hroznětín si navíc v zápase vstřelil nechtěně jednu branku vlastní.

Jáchymov – Štědrá 2:2 (1:2)
Hosté vyhráli první poločas brankami Petra Kašpárka a Lukáše Vitnera, za domácí poté skóroval Martin Čáslavský, který rozhodl svou druhou přesnou ranou po obrátce stran o dělbě bodů.

Nejdek – Pila 6:0 (1:0)
Branky vítěze vstřelili soupeři Jiří Žigovič, David Kuruc, Jakub Borůvka, Dominik Braný, Jan Jílek a Jakub Vosmek.

Útvina – Kolová 8:0 (3:0)
Tři branky Útviny si připsal na své konto Lukáš Bindr, dvě pak jeho spoluhráči Jiří Horváth a Roman Krása. Poslední, osmou branku pak obstaral útvinský Jan Nepraš.

Pernink – Bochov 1:1 (1:0)
Domácí vyhráli první poločas gólem z kopaček Tomáše Lišky, hosté pak ten druhý brankou Jakuba Berky.