Například boj o poslední příčku krajské tabulky, které bylo na programu v Dolním Rychnově nakonec zvládla tamní jedenáctka, která tak soupeře z Drmoulu po své těsné výhře udržela u dna tabulky.

Poté byla na pořadu čtyři sokolovská derby. Loket doma po zlepšené střelecké mušce ve druhém poločase sestřelil Svatavu, Citice taktéž na svém pažitu potvrdily roli favorita, když pokořily Lomnici.

Březová se pak postarala na svém stadionku o překvapení kola, když o důležité body obrala favorizované Nové Sedlo a Královské Poříčí dokázalo doma dovést duel s Habartovem do nerozhodného stavu. Dělba bodů byla k vidění i v Bukovanech, kde místní výběr remizoval v utkání s Novou Rolí. Tři body si odvezl Sedlec ze Žlutic, když domácímu výběru nasázel pět branek.

Krajská soutěž dorostu

Loket – Svatava 3:0 (0:0)
V loketském podhradí padaly branky až po změně stran. Všechny měli na svědomí Lokeťáci, když se postupně zapsali do střelecké listiny Petr Rubáš, Miroslav Demeter a Jan Vokas.

Bukovany – Nová Role 1:1 (1:1)
Spíše ztrátu zaznamenali dorostenci Nové Role na půdě dvanáctých Bukovan, kde uhráli pouze nerozhodný výsledek, o který se zasloužili bukovanský střelec Lukáš Seman a novorolský kanonýr Václav Sándor.

Březová – Nové Sedlo 3:2 (0:1)
Aktuálně druhý tým tabulky Nové Sedlo překvapivě klopýtlo v rámci derby na půdě Březové, a to vedlo po prvním poločase po gólu z kopaček Roberta Sattlera. Po změně stran pak přidalo Nové Sedlo druhou branku, o kterou se zasloužil Jakub Ostrý, pak ale dvěma góly srovnal rozdíl březovský Pavel Peterka, a tři body Březovákům zařídil přesným zásahem Bronislav Strnad.

Královské Poříčí – Habartov 3:3 (1:2)
Body se pak dělily i v dalším sokolovském derby, i když ho měli lépe rozehrané dorostenci Habartova, za které v prvním dějství dvakrát skóroval Daniel Houdek, za domácí pak Radek Soták. Po změně stran přidal třetí zářez hostí Antonín Lentes a za za domácí byli úspěšní Patrik Marci a Tomáš Berka.

Dolní Rychnov – Drmoul 2:1 (1:0)
Souboj o posledního „fleka“ krajské tabulky nakonec zvládl Dolní Rychnov, za který se brankově radovali Jakub Čibik a Miroslav Razým, za hosty pak obstaral čestný úspěch Ondřej Sýkora.

Citice – Lomnice 4:1 (3:1)
Lídr tabulky z Citic neponechal v domácím prostředí nic náhodě, kolegům z nedaleké Lomnice nastřílel čtyři branky, když se o ně rozdělili dva hráči. Každý totiž vstřelil Lomničákům po dvou gólech, a to Jakub Rosenberg a Michal Kessl. Za družstvo Lomnice si poté připsal jediný střelecký úspěch na své konto Jakub Suchý.

Žlutice – Sedlec 1:5 (1:2)
Souboj sousedů v tabulce ovládl pod Vladařem tým Sedlece, za který dvakrát skóroval Josef Chára a po jednom gólu pak zaznamenali i jeho spoluhráči Agon Limani, David Matlas a Petr Vidinský. V dresu domácích pak obstaral čestný úspěch Martin Hladký.