Již po čtvrté vyběhnou na zelené pažity hráči hrající okresní IV. třídu.

Šlágrem a tahákem tohoto kola je bezesporu souboj nováčka soutěže sedlecké rezervy a ostříleného týmu ze Štědré.
Štědrá má prozatím na svém kontě po dvou výhrách šest bodu, nováček ze Sedlece pak tři body za vysoké vítězství nad Olšovými Vraty.
Pokud by se nováček v domácím prostředí na soupeře ze Štědré vytáhl, mohl by ji přeskočit a v případě příznivých výsledků by se mohl rázem ocitnout na druhém místě, ale nepředbíhejme.

Lídr tabulky bochovská rezerva si udělá výlet na hřiště devátých Olšových Vrat. I toto utkání slibuje řádnou střeleckou podívanou.
Otročínská Budoucnost pak bude chtít získat své druhé podzimní vítězství na půdě předposlední Valče, která stále na svůj první bodový přírůstek čeká. Na půdě poslední Údrče se představí jedenáctka Krásného Údolí a rezerva perninského Sokola bude bojovat o premiérové vítězství v soutěži na domácí půdě, kde přivítá Stružnou.

Program, 4. kolo: KSNP Sedlec B – Sokol Štědrá (sobota, 14.00), STST Údrč – Slavia Krásné Údolí (neděle, 14.00), TJ Valeč – Budoucnost Otročín (neděle, 14.00), Sokol Olšová Vrata – Sokol Bochov B (neděle, 17.00), Sokol Pernink B – Agro Stružná (neděle, 17.00).