Ten totiž zažívá velmi podařené jaro, které se samozřejmě promítlo i do postavení týmu v průběžné tabulce. Dorostenci Sedlece, kteří ničí jednoho soupeře za druhým, si připsali o víkendu na svůj účet již osmé vítězství v řadě za sebou, když tentokrát sedlecký gólový buldozer shrnul jedenáctku Svatavy. Ano, přesně tak.

Sedlec svého soupeře vůbec gólově nešetřil a nakonec slavil dvanáctibrankové vítězství. Pod to se tučně podepsal autor čtyř branek Ladislav Čáp. Ve šlágru kola, který se odehrál na půdě Královského Poříčí, kde se představil Kynžvart, se nakonec radovali z velmi důležitého vítězství domácí hráči. Ti totiž zvládli souboj, ve kterém šlo o pověstných šest bodů.

Tím se rázem vyhoupli do čela tabulky právě před Kynžvart, který tak ztrácí na Královské Poříčí dva body. Sokolovské derby, které bylo na programu v Citicích, kam zamířil Kynšperk, se hrálo podle not citického výběru, který slavil šestigólovou výhru. Čtyřmi zásahy se v tomto duelu blýskl citický kanonýr Miroslav Hamouz. Šest branek pak nasázela Rotava taktéž v rámci derby jedenáctce Habartova.

Doma uspěly Žlutice, které pokořily Březovou a povinnou výrhu brala na svém pažitu Chyše, která porazila dvoubrankovým rozdílem poslední Božičany. 

Krajská soutěž dorostu
Svatava – Sedlec 1:12 (0:6). Branky: Tříska Jan – Čáp Ladislav 4, Oncikr Štěpán 2, Schönwalder Dalin 2, Campisano Doménico 2, Bílý Patrik, Kostolecký Karel.

Kr. Poříčí – Kynžvart 2:1 (2:0). Branky: Miksa Jiří, Vogl Jakub – Tomčík David.

Citice – Kynšperk 6:4 (4:0). Branky: Hamouz Miroslav 4, Pavíza Ondřej 2 – Nguyen Tuan Anh 2, Partyngl Daniel, Korček Milan.

Habartov – Rotava 0:6 (0:2). Branky: Böhm Petr 2, Šebeš František 2, Křivan Jiří, Janeček Denis.

Chyše - Božičany 2:0 (1:0). Branky: Janoušek Patrik, Korunka Filip.

Žlutice - Březová 2:1 (2:0). Branky: Fridrich Pavel, Slivčák Libor - Pastier Lukáš.