Hned ve třech utkáních vsítil jeden tým šest branek. Jeden výkon však nasadil laťku hodně vysoko. V utkání, ve kterém na svém pažitu přivítal Sedlec hosty z Teplé, si střelnici otevřel domácí Jiří Osten. Dal všech šest branek svého týmu a zařídil, že tři body zůstanou v Sedleci. Situace na čele tabulky je stále zamotaná. Prvních šest týmů je srovnáno ve tříbodovém rozmezí.

Luby – Hroznětín 1:4 (0:2)
Luby, které se před utkáním utápěly ve spodních vodách tabulky, přivítaly na svém hřišti Hroznětín. Ten má úplně jiné starosti než jeho soupeř a bojuje o nejužší čelo tabulky. Favorit z Hroznětína položil základ ke své výhře už v prvním poločase, který vyhrál 2:0.
Branky: Nachanický Jakub – Zburník David, Kubala Lukáš, Přibyl Zdeněk, Matlas David. Rozhodčí: Balhar Ivan, Chrástecký František, Francúz Jaroslav, DS Novotný Josef.

Královské Poříčí B – Drmoul 5:0 (1:0)
I Královské Poříčí bojuje, stejně jako Hroznětín, o čelo tabulky. Dokonce se oba tyto týmy dělí o první místo v tabulce se ziskem dvanácti bodů. Domácí se po těsně vyhraném prvním poločase v šatně hodně nabudili a po přestávce přidali další tři trefy.
Statistiky nebyly dodány.

Sedlec – Teplá 6:3 (2:2)
Na tenhle zápas jeden z hráčů dlouho nezapomene. Už tím, že dal do přestávky dvě branky, by si zasloužil uznání. Jiří Osten však svůj brankostroj v druhé půlce nezastavil a dalšími čtyřmi trefami sestřelil Teplou. Ta ještě o přestávce pomýšlela, že by mohla rozšířit své tříbodové konto, což však Sedlečtí rázně odmítli.
Branky: Osten Jiří 6 – Braniš Josef, Peřina Rudolf, Navrátil František. Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Štěřík Filip, Krejčí František, DS Fibrich Josef.

Ostrov B – Jáchymov 1:2 (0:1)
Derby dvou týmů, které od sebe dělí jen kousek na mapě, začal lépe Jáchymov. Už do přestávky se trefil Hekel a hosté odcházeli do šaten s vedením. Rezerva Ostrova pak nedokázala v druhém poločase vstřelit o branku víc a poté, co na každé straně padla branka jedna, se tři body stěhují do Jáchymova.
Branky: Hemzáček Roman – Hekel Pavel, Kostka Petr. Rozhodčí: Procházka Jaroslav, Peschel Filip, Hric Jakub, DS Janoušek Ladislav.

Merklín – Oloví 6:1 (3:0)
Jeden bod náskoku na svého nedělního soupeře měl před utkáním Merklín. Domácí si zastříleli už v prvním poločase, trefili se třikrát. V poločase druhém přidali domácí další tři branky a hostům trefa Spišáka nepomohla. Hat-trickem se blýskl domácí Milan Sýkora.
Branky: Sýkora Milan 3, Dobeš Milan 2, Vodrážka Jiří – Spišák René. Rozhodčí: Kozák Rudolf, Řáda Josef, Sapoušek Jáchym, DS Tomášek Miroslav.

Plesná – Studánka 1:3 (1:2)
Studánka vstupovala do utkání s vizitkou jediného týmu, který ještě v aktuálním ročníku nezískal ani bod. Právě v Plesné chtěli hosté z Ašského výběžku zabojovat o první body. Dobrý základ tomu Studánečtí dali už v prvním poločase, ve kterém dali o branku víc než domácí Plesná. Ve druhém poločase se míč v síti Plesné objevil ještě jednou a Studánka si připsala své první body v ročníku 2012/13.
Branky: Hůlka Josef – Svoboda Josef, Repčík František, vlastní. Rozhodčí: Hyčka Pavel, Hlavatý Josef, Tvrdík Ivan, DS Gendráč Miloslav.

Dolní Žandov – Bochov 1:6 (1:2)
Do čtyřbodového Dolního Žandova dorazil soupeř z Bochova. Ten už po první půlce vedl o branku. Po přestávce přidali Bochovští další čtyři trefy a díky výhře si připsali další tři body do tabulky I. B třídy. Tři branky měl na svědomí Janáček, dvakrát se trefil Pacinda. Hladké výhře hostí možná napomohlo i to, že odehráli část utkání v přesile jednoho muže. Vyloučen byl domácí Hrdonka.
Branky: Jakubec Marek – Janáček Martin 3, Pacinda Kamil 2, Černý Jan. Rozhodčí: Lhotka, Šneberk, Lhotková, DS Zdvihal Josef. ČK: 1:0.

Vladimír Koča