Druhé kolomá dnes na programu fotbalový krajský přebor. Sedm týmů, které v úvodním kole vyšly bodově naprázdno tak mohou ve druhém pokračování složit bodový reparát.

I druhé kolo zpestří několik derby. To nejzajímavější se odehraje v Mariánských Lázních, kde se představí nedaleké Františkovy Lázně. Duel bude o to zajímavější, jelikož oba týmy v první kole bodovaly. Mariánské Lázně obraly o tři body Chyši, zatímco Františkovy Lázně doma urvaly bod v souboji s Ostrovem.

Nováček z Lomnice, kterému prozatím patří vedoucí pozice se opět představí na půdě soupeře, tentokrát zamíří k derby do Horního Slavkova. Druhá v pořadí Stará Role se představí pod Vladařem, kde se na ni chystá tamní jedenáctka. Další derby s přívlastkem sokolovské se odehraje na půdě Citic, kterým bude soupeřem Chodov. Citice tak mohou složit na svém pažitu reparát po překvapivé porážce z úvodního kola s týmem Lomnice.

Nováček z Aše bude hostit na svém hřišti silné mužstvo Chyše v čele s televizní hvězdou kategorie Borec na konec Pavelm Velemanem, takže Chyšáci se mají na ašské Střelnici opravdu na co těšit.

První body v domácím prostředí by určitě ráda brala chebská Hvězda, která se bude prát o cenný bodový zisk s výběrem Vintířova. Souboj bezbodových týmů bude na pořadu v Novém Sedla, kde se místní jedenáctce postaví do cesty nováček soutěže FC Cheb.

Posledním sobotním duelem druhého kola bude zajímavý souboj mezi Ostrovem a Královském Poříčím.

Krajský přebor, II. kolo: Aš – Chyše (sobota, 10.30, Střelnice), Mariánské Lázně – Františkovy Lázně (sobota, 15.00), Nové Sedlo – FC Cheb (sobota, 17.00), Žlutice – Stará Role (sobota, 17.00), Citice – Chodov (sobota, 17.00), Horní Slavkov – Lomnice (sobota, 17.00), Hvězda Cheb – Vintířov (sobota, 17.00), Ostrov – Královské Poříčí (sobota, 17.00).