Hotovo. Krajskou I. B třídu ovládli zaslouženě hráči z rodiště Pavla Nedvěda – Skalné. Ti totiž nasbírali na své konto ve čtyřiadvaceti kolech osmnáct výher, dva nerozhodné výsledky a čtyři porážky, a po zásluze tak postoupili do krajské I. A třídy. Tam je doprovodí celek útvinského Sokola, který se na závěr rozloučil se soutěží šestibrankovým přídělem nováčkovi ze Studánky.

Baráž o dodatečný postup do krajské I. A třídy si zahraje Kynšperk, který v posledním kole sezony v domácím prostředí vyplatil pěti góly Sedlec.

Střelecké hody byly k vidění v Dolním Žandově, kde tamní výběr obstál v rámci derby nad týmem Teplé, kterému nasázel půl tuctu gólů. Naopak se soutěží se rozloučily Božičany a bečovský Slavoj. Na střelecké vlně se v závěrečném vystoupení vezli i fotbalisté Lokte, kteří sestřelili šesti góly jedenáctku Jáchymova. Skalná pokořila rezervu Královského Poříčí tříbrankovým rozdílem a Hroznětín fotbalově a výsledkově překvapivě zkolaboval na půdě ostrovské rezervy, od které vyfasoval na cestu zpět tři branky.

I. B třída

Loket – Jáchymov 6:1 (2:1)
Branky: Berger Lukáš 4, Ungr Jaromír 2 – Dušek Libor.

Útvina – Studánka 6:0 (2:0)
Branky: Hejna Miroslav, Račanský Josef, Dvorský David, Eberl Jiří, Marzouk Adel, Bindr Lukáš.

Královské Poříčí B – Skalná 0:3 (0:1)
Branky: Novák František, Blasl Petr, Norek Jaroslav.

Ostrov B – Hroznětín 3:1 (1:1)
Branky: Rybka Jan 2, Pelzman Petr – Koch Tomáš.

Další výsledky: Kynšperk – Sedlec 5:1 (4:0), Dolní Žandov – Teplá 6:1 (3:1).