O návrat do okresního přeboru bude usilovat hájecký Sokol, který však musí nejméně v podzimní části oželet služby dvorního kanonýra Michala Bartha, který šel pokoušet štěstěnu do Vojkovic. V úvodním kole pak čeká Hájek v domácím prostředí Pernink, který se taktéž netají postupovými ambicemi.
Zajímavý souboj připravil los v Hroznětíně, kde bude na pořadu derby rezervních týmů, ve kterém se představí nováček Sedlec B a hroznětínská rezerva. I tento duel slibuje fotbalovou podívanou, ve které může padnout dost branek, jelikož sedlecká rezerva nemůže počítat s případnými posilami ze svého A-týmu.

Na stadionu v Lokti se budou prát o premiérové mistrovské body Slavie Junior a Štědrá. I celek ze Štědré by se rád vrátil do okresního přeboru, takže bude chtít na loketském stadionu bodovat naplno. Bochovská rezerva vyzve na svém hřišti jedenáctku Počeren a nováček ze Stanovic se v domácí premiéře představí v utkání s Verušičkami. Dva velcí rivalové, kteří v loňském ročníku bojovali o postup do okresního přeboru, i přesto se nakonec do vyšší soutěže nedostali, a to Děpoltovice a Potůčky poměří svůj um až v neděli na děpoltovickém pažitu. První kolo uzavře v domácím prostředí nováček z Pily, kterému budou soupeřem Dvory.

III. třída, 13. kolo: Hájek – Pernink (sobota, 17.00), Hroznětín B – Sedlec B (sobota, 17.00), Slavie Junior – Štědrá (sobota, 17.00, Loket), Bochov B – Počerny (neděle, 15.00), Stanovice – Verušičky (neděle, 16.30), Děpoltovice – Potůčky (neděle, 16.30), Pila B – Dvory (neděle, 17.00).