Do lázní, přesněji do Drahovic, totiž zamířil účastník České ligy žáků SK Kladno, který musel skousnout těsnou prohru 1:0. „Do vedení jsme se dostali v 18. minutě po přímém kopu Radima Huňata,“ narážel trenér Slavie Dan Drahokoupil na výborný vstup do utkání. Kladno po inkasované brance vyrovnalo hru, ale kýženou vyrovnávací branku mu to nepřineslo. „První poločas byl vyrovnaný, to ve druhé půli po prostřídání několika hráčů jsme se dostali pod tlak. Ale i přesto jsme mohli po chybě hostujícího gólmana zvýšit na 2:0, ale bohužel jsme netrefili branku,“ smutně poznamenal Drahokoupil.

I přesto sešívaní udrželi jednobrankový náskok a v rámci přípravy si na své konto připsali hodně cenný skalp ligového týmu. „Pro kluky je výhra nad ligovým týmem určitě povzbuzující, nicméně pořád máme na čem makat. A že je toho dost, to vím já i hráči. A je na nás, abychom toho do zahájení sezóny zvládli co nejvíce. Utkáním s Kladnem jsme začali sérii tří náročných přípravných utkání s ligovými týmy, které ukážou nám trenérům i hráčům, kde nás bota tlačí,“ narážel Drahokoupil na středeční duel, ve kterém zamíří Slavia na půdu pražské Sparty, a poté v sobotu poměří své síly s mosteckým FK.

FC Slavia Karlovy Vary U15 – SK Kladno 1:0 (1:0). Branka: 18. Radin Huňat. FC Slavia Karlovy Vary: Tichota – Klopotovskyy, Huňat, Stařík, Farid – Gondzsala, Lexa, Černý, Čáslavský – Kavka, Horník (stř. Čejka, Čertík). Trenér: Dan Drahokoupil.