Jak na střeleckých manévrech si museli připadat v rámci čtvrtého pokračování III. třídy fotbalisté Slavie Junior a dalovického béčka. A měli řádný důvod. Zbyly jim totiž oči jen pro pláč. Slavie Junior se chtě nechtě povozila na střeleckém kolotoči v podání kanonýrů Bečova, od kterých vyfasovala třináct branek, a hlavy se ´sešívaným´ musí točit z dvouciferného přídělu ještě teď.

Stejně pak na tom budou bezesporu i hráči dalovické rezervy, kterým sobotní výlet do hor řádně zhořkl, když v Potůčkách jen se slzami v očích přihlíželi střeleckému tréninku v podání horalů. Čtrnáct inkasovaných branek pak určitě mluví za vše.

O něco mírnější ke svému soupeři byl taktéž střelecky naladěný sadovský Sokol, který nadělil na svém hřišti týmu z Počeren pouze osm branek, a že jich mohlo být podstatně více.

Po dvou absencích se zapojili do podzimní části fotbalisté Děpoltovic, kteří ale na body nedosáhli, když nestačili na rezervu hroznětínské Olympie.
Horalé z Perninku doma uhráli bezbrankovou remízu s celkem Štědré a v souboji rezervních týmů slavilo výhru žlutické béčko na tím bochovským.
Překvapivou výhru si připsaly na své konto Verušičky, které obraly o všechny body favorizované Dvory.

Výsledky, 4. kolo

Hroznětín B – Děpoltovice 3:0 (1:0)
Domácím zajistil tříbodový zisk dvěma góly Roman Kroupa a jednou brankou Václav Pesser. Rozhodčí: David Jati. ŽK: 2:1.

Pernink – Štědrá 0:0 (0:0)
Na horském pažitu se padesátka fanoušků branek nedočkala. Rozhodčí: Jan Sakáč. ŽK: 1:3.

Dvory – Verušičky 1:2 (1:2)
Na drahovické umělce se odehrálo vše podstatné již v prvním poločase, kdy se v dresu Dvorů zapsal do střelecké listiny Pavel Paur, v dresu hostí pak Libor Slivčák a Jan Pejšek. Rozhodčí: Robert Botoš. ŽK: 4:3. ČK: 1:1.

Bochov B – Žlutice B 2:3 (0:2)
V souboji rezerv se dařilo té žlutické, za kterou se brankově radovali úspěšní střelci ve složení Jiří Štuksa, Jan Vorel a Michael Tomeček. Za domácí výběr pak skórovali Ivo Macháček a Julius Peha. Rozhodčí: Radek Dotzauer.

Slavia Junior – Bečov 0:13 (0:8)
Střelecké hody v podání Bečováků režíroval autor tří branek Glib Shchebyk. Další dvě branky vítěze obstarali Josef Havlovic, Martin Havlovic a Jan Holzäpfel. O zbylé zářezy vítěze se podělili Oleg Bondarev, Konstantin Makarenko, Tomáš Borek a Lukáš Havlovic. Rozhodčí: Radim Vrba.

Potůčky – Dalovice B 14:0 (9:0)
Čtyřikrát zamířili do svatyně hostů horalé Petr Kraus a Petr Chvapil. Další dva góly přidal Petr Malý a o zbylé zásahy se zasloužili Josef Nýber, Miloslav Otradovec, Jiří Poliščuk a Phant Hoang Hieu. Rozhodčí: Josef Körmöczi.

Sadov – Počerny 8:0 (4:0)
Střeleckou smůlu protrhl sadovský Petr Krejsa v nejvhodnější dobu, když soupeři z Počeren nasypal rovnou tři branky. Dvakrát se v dresu Sadova radoval ze vstřelené branky Roman Dyk a také Viktor Škarban. O poslední zásah domácího výběru se postaral Miroslav Žid.