Tentokrát se podívá na drahovický stadion rakovnický Tatran, tedy čtrnáctý tým divizní skupiny B. Slávisté se střetnou s Rakovníkem v sobotu 3. února od 10.00 hodin. „Čeká nás tradiční účastník divize B, který se vždy pohyboval v horních patrech tabulky, ale podzim mu moc nevyšel,“ narážel karlovarský trenér Karel Tichota na čtrnáctou příčku Tatranu Rakovník, kterou v podzimní části obsadil.

Sešívaní tak budou před svými fanoušky tvrdit roli favorita. „Pro nás je to další přípravný zápas, do kterého jdeme z plné zátěže, jelikož hráče ještě čekají dva tři týdny nejtvrdší zátěže,“ poukazoval Tichota. Po nerozhodném výsledku v předešlé přípravě s Chomutovem, která skončila 3:3, by rádi Karlovaráci zlepšili obrannou fázi. „Chtěl bych, abychom zlepšili hru směrem dozadu, i když budeme mít těžší úlohu, jelikož tentokrát budeme mít k dispozici méně hráčů, ale jak jsem řekl, je to stále příprava,“ připomněl Tichota.

Slavie se podruhé představí v rámci přípravy svým fanouškům, když ji bude soupeřem Rakovník (ilustrační foto).

Karlovarský kormidelník bude moci počítat se službami Josefa Hudce či Patrika Kořistky. „Poprvé nastoupí po zranění jak Hudec, tak i Kořistka. Naopak na marodce je stále Maňák a volno bude mít po zranění v Chomutově i Krlička, který trénuje individuálně,“ podotkl ke složení týmu, který vyběhne na drahovickou umělku.

Slávisté tak mohou prodloužit svou sérii v přípravě na tři zápasy bez prohry. „V utkání už bych chtěl vidět z naší strany některé herní i taktické věci. Důležitá však bude předvedená hra a také to, jak hráči k utkání přistoupí, to bude důležitější než výsledek,“ dodal kouč.