„I tentokrát dostali hráči za úkol pokud možno v přípravě neinkasovat a případnou výhrou vykřesat naději na postup do finálové skupiny turnaje, kam postupují první tři týmy ze skupiny,“ nechal nakouknout na předzápasový cíl trenér Slavie Marián Geňo. Již v prvním poločase slávisté svého soupeře přitlačili na jeho polovinu, ale branku se jim i přes šance vstřelit nepodařilo, a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.

„Kluci hráli velmi organizovaně a vytvořili si i šance na vstřelení gólů, ovšem zbrklost a nekvalita v zakončení vedly k tomu, že poločas skončil tedy bez branek,“ popisoval první poločas Geňo. To ve druhé polovině utkání se slávistům začalo dařit i střelecky. Dva branky jedenáctky z lázní obstaral Jegor Lazarev a po jedné pak přidali novicové Štěpán Dubnička a Danilo Jovičič.

„Druhý poločas jsme stejně jako v pátek změnili rozestavení s cílem ten zápas rozhodnout, kluci to zvládli famózně, začali proměňovat šance, byli agresivní, nadále poctiví do defenzivy a výsledkem bylo, že celou druhou půli jasně dominovali a stříleli branky po nádherných akcích. Takhle nějak bychom si to všichni představovali,“ pochvaloval si karlovarský trenér.

Ilustrační foto - Slavia Karlovy Vary.
Další krajské derby, Ostrov vyzve Slavii