Varský výběr tentokrát poměřil své síly na drahovické umělce s s Mosteckým FK, tedy dalším ligovým účastníkem, se kterým dosáhl na výhru a porážku.

Vysokou výhru si připsali na své konto hráči Slavie výběru U15, když soupeři nastříleli čtyři branky, a slavili tak výhru 4:0. „Bylo to utkání velmi dobré úrovně. S ligovým týmem jsme hráli dobře, včas jsme soupeřovy hráče napadali, nenechali jsme je hrát a byli jsme po celý zápas lepším týmem. Pochvalu ale zaslouží bez výjimky všichni hráči,“ pochvaloval si další cenný skalp trenér Daniel Drahokoupil.

Mladšímu výběru Slavie U14 se již tolik výsledkově nedařilo, když musel skousnout prohru 3:5. „Během několika úvodních minut to bylo 0:3 a to poznamenalo celý zápas. Těžko jsme se z toho dostávali, byli jsme všude pozdě, soupeř byl o třídu lepší. Poté jsme se dostali na dostřel, když jsme snížili na 3:2. Nebýt vysokého počtu obdržených branek, tak lze vyslovit s utkáním spokojenost,“ ohlédl se za utkáním trenér Luděk Svoboda.

FC Slavia K. Vary U15 – Mostecký FK U15 4:0 (1:0). Branky: Fečo 2, Gabriel, Mlýnek. FC Slavia U15: Tichota – Klopotovskyy, Huňat, Stařík, Farid – Gabriel, Černý – Čáslavský, Kavka , Mlýnek – Horník (stř. Sedlák, Fečo, Čejka). Trenér: Daniel Drahokoupil.

FC Slavia K. Vary U14 – Mostecký FK U14 3:5 (0:3). FC Slavia U14: Veselý – Sura, Surma, Brož, Vošmik – Gončarov, Svoboda – Vlach, Čonka, Dvořáček – Židov (stř. Tichota, Fečo, Bubník). Trenér: Luděk Svoboda.