Je to tady. Poslední soutěží dospělých, která zahájí svou jarní část, je fotbalová čtvrtá třída. Ta bude mít v rámci jedenáctého kola na programu o tomto víkendu pět utkání. Volno si prozatím bude užívat vedoucí celek tabulky Sokol Štědrá, který má volný los.
I přesto se však může fotbalový fanoušek těšit na pořádnou porci zajímavých utkání. Aktuálně druhý tým tabulky jáchymovská rezerva přivítá na hřišti na Panoramě jedenáctku Valče.

Poslední tým okresní tabulky Sokol Olšová Vrata se představí na hřišti Budoucnosti Otročín, kde bude chtít navýšit svůj podzimní bodový zisk, který čítá pouhý jeden bod.

O něco lépe je na tom s dvanácti body šestý Otročín. Třetí v pořadí sedlecká rezerva bude hostit na ostrovské umělce v rámci derby nováčků soutěže pro změnu rezervu Sokola Pernink, které patří v tabulce se šestibodovým ziskem devátá příčka.

Na podzim nevýrazná Údrč, která uhrála v deseti kolech taktéž šest bodů, bude soupeřit o první jarní mistrovské body na svém pažitu s pátým celkem Agrem Stružná.

Čtvrtý v pořadí bochovské béčko, které vybojovalo na podzim čtyřiadvacet bodů, si udělá fotbalový výlet do Krásného Údolí, kde ho čeká souboj s tamní Slavií, která okupuje po podzimní části s jedenácti body sedmou příčku.

Program, 11. kolo: Budoucnost Otročín – Sokol Olšová Vrata (sobota, 14.00, Otročín), TJ Jáchymov B – TJ Valeč (sobota, 15.00), STST Údrč – Agro Stružná (neděle, 14.00), Slavia Krásné Údolí – Sokol Bochov B (neděle, 16.30), KSNP Sedlec B – Sokol Pernink B (neděle, 16.30, UTM Ostrov).