Třetí chebský FC neuspěl v rámci derby nad týmem Františkových Lázní a Chodov doma vypelášil jedenácti góly Toužim. Deset branek si pak odvezla z Kynšperka Teplá a karlovarská Lokomotiva brala v Aši tři body za dvoubrankové vítězství. na čele tabulky se tak stále drží ostrov, který má před druhými Mariánskými Lázněmi tříbodový náskok. Třetí FC Cheb pak ztrácí na první pozici bodů šest. Naopak na posledním místě se i nadále drží s pouhým jednobodovým ziskem Teplá. Předposlední příčka patří Toužimi a na jedenácté pozici se drží s jedenáctibodovým ziskem dorost FK Nejdek.

Krajský přebor dorostu

Chodov – Toužim 11:0 (2:0)
Tři branky vítěze obstaral Jan Klášterka, dvě pak přidali Jakub Rau a Jakub Jaroušek. Po jedné brance poté zaznamenali Michal Szewieczek, Filip Vilinger, Ondřej Žižka a Petr Kodar.

Kynšperk – Teplá 10:0 (3:0)
Čtyřikrát zamířil do branky hostů Lukáš Kaucký, dvakrát Daniel Packert a jednou Michael Carda, Patrik Běhounek a Jakub Lukáš. Navíc si přidali hosté jednu branku vlastní.

Mariánské Lázně – Ostrov 1:1 (0:0)
Souboj o čelo tabulky skončil bez vítěze, když se za domácí zapsal do střelecké listiny Filip Drahorád, za hosty pak Jakub Vrba.

Františkovy Lázně – FC Cheb 8:3 (6:2)
Chebské derby rozhodli dvěma góly ve prospěch Frantovek Jiří Zajíček, Jan Svoboda a František Markvart. O zbylé zásahy vítěze se podělili Vítězslav Janda a Daniel Dušák. Za hosty z Chebu se pak brankově radovali Nicolas Tůma, Vojtěch Hošna a Petr Fuxa.

Nejdek – Horní Slavkov 1:7 (1:3)
Domácí poslal do vedení přesnou ranou Daniel Růžička. pak už stříleli branky pouze hosté, za které si připsal na své konto hattrick František Zázrivec, a po dvou brankách zaznamenali Ondřej Chlebuš a Michal Skurcoňák.

Aš – Loko K.Vary 2:4 (2:2)
Důležitou výhru Lokádě zařídili přesnými zásahy Dominik Pahr, Pavel Veselý, Jan Žampach a Vojtěch Vacek. Za domácí pak skórovali Witold Skwierawski a Tomáš Tauc.