NEJPOPULÁRNĚJŠÍ HRÁČ KARLOVARSKA

V nominaci se objevili hned tři hráči karlovarské Slavie a nejlépe se vede Rostislavu Vokáčovi, který má na svém kontě přes 2400 hlasů. Ale stále nic není uzavřeno, rozhodnout totiž může opravdu každý hlas, kdy se misky vah mohou přiklonit na stranu dalších hráčů v pořadí. Druhé místo prozatím patří s 387 hlasy útvinskému Marku Hejkalovi a třetí pak s 357 hlasy Tomáši Bursíkovi z ostrovského FK. Promluvit však mohou do konečného pořadí i další nominování fotbalisté, nic totiž není ztraceno. Hlasovat můžete pro nejpopulárnějšího hráče Karlovarska na webových stránkách www.karlovarsky.denik.cz.

SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu  okresu.
SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Karlovarsku

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ HRÁČ SOKOLOVSKA

To na Sokolovsku je prozatím nejpopulárnějším hráčem ostřílený forvard sokolovského Baníku Jiří Procházka, pro kterého hlasovalo v anketě přes 800 jeho fanoušků. Na záda však mu zdárně dýchá hornoslavkovský Michal Němček s 487 hlasy a přes hranici čtyř set hlasů se dostal i březovský záložník Matěj Kravar. Hlasovat můžete pro nejpopulárnějšího hráče Sokolovska na webových stránkách www.sokolovsky.denik.cz.

SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu  okresu.
SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Sokolovsku

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ HRÁČ CHEBSKA

V souboji o nejpopulárnějšího hráče okresu Cheb si počíná nejlépe kapitán mariánskolázeňské Viktorie Michal Drahorád, který svými výkony oslovil již přes osm stovek čtenářů. Necelé čtyři stovky pak má na svém kontě ostřílený harcovník rezervy chebského FC Jiří Vondrášek starší a na třetí pozici se drží hned duo hráčů, kteří dostali důvěru od svých fanoušků, Lukáš Kuna z Kynžvartu a Fracisc Labai z Trstěnic, oba nasbírali na své konto přes dvě stě hlasů. Hlasovat můžete pro nejpopulárnějšího hráče Chebska na webových stránkách www.chebsky.denik.cz.

SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu  okresu.
SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Chebsku