Rekord kola se ale zrodil v Nových Hamrech, kam si z Olšových Vrat zajeli pro ´devítku´. Celkem padlo ve 4. kole III. třídy 32 branek, a to je průměr 5,33 na utkání.

Výsledky 4. kola:

RZ Abertamy – TJ Údrč 2:2 (1:1).
Branky horalů vstřelili Michálek s Březinou a za hosty skórovali R. Záluský a Kožený. Před 60 diváky řídil rozhodčí Polívka. Domácí viděli jednu a hosté dvě žluté karty.

Baník Pila B – EP Merklín 1:3 (1:0).
Všechny tři góly vítězů dal Baloun, za domácí snižoval Matoušek. Před 30 diváky řídil rozhodčí Molnár, domácím přitom ukázal dvě a hostům tři žluté.

Sokol Chyše B – Slavia Junior 4:0 (1:0).
Branky stříleli Lavička, Laurich, Nekvapil a Varga. Před 25 diváky řídil rozhodčí Suchan a na každou stranu ukázal po jedné žluté.

Zřídla Kyselka – Bacardi K. Vary 0:7 (0:4).
Po dvou gólech dali Mestl s Nykodýmem a po jednom Syrotňák, Tulák a Purdyak. Zasloužený debakl Kyselky se odehrál ve Vojkovicích před 40 diváky za řízení rozhodčího Dvořáka. Domácí viděli jednu a hosté dvě žluté.

Sokol Žlutice B – Javor Bražec 3:0 (1:0).
Vítězství domácích zařídil dvěma góly Straka a jeden přidal Čihoský. Před čtyřicítkou diváků odpískal duel rozhodčí Polívka, který potrestal domácí dvěma a hosty jednou žlutou.

FC Nové Hamry – Sokol Olš. Vrata 9:1 (4:0).
Na vysoké výhře horalů měl největší zásluhu Novák, který se trefil třikrát, dvě branky přidal Dejl a po jedné Rakyta, Vlasatý, Krajňák a Soukup. Za hosty snižoval Hubený. Před 70 diváky řídil rozhodčí Rusňák. Hosté dohrávali bez jednoho vyloučeného.