„Spokojenost s umístěním je pouze částečná, jelikož jsme zaspali jak úvod soutěže, tak samotný konec, kdy jsme prohráli poslední tři kola, a to jen z jednoho prostého důvodu, střelecké nemohoucnosti," ohlédl se za podzimní částí starorolský trenér Jaroslav Slabý. S jedenadvacetibodovým ziskem tak zakončila Stará Role své vystoupení těsně nad sestupovou propastí.

„Je to velká škoda, protože si myslím, že v silách týmu je hrát v horní polovině tabulky. Velkou roli však hrálo při našem úzkém kádru zranění," míní Slabý.  Během přestávky se ve starorolském týmu toho moc neodehrálo, až na jeden velký návrat. Z Toužimi zamířil zpět do Staré Role univerzál Jakub Diviš.

 „Trénovali jsme třikrát v týdnu a k tomu přidali účast na zimním turnaji Ostrova, kde jsme si nevedli vůbec špatně. Oproti loňským přípravám se maličko zlepšila i docházka, takže v tomhle směru jsme spokojeni," poukazuje Slabý. Hlavní postavou týmu je podle předpokladů zmiňovaný Diviš, ten totiž odnesl s sebou do Toužimi 38 branek. A hlavně na jeho střeleckou potenci budou ve Staré Roli spoléhat.

 „Kuba je zkušený hráč nejméně pro divizi. Nám by měl pomoci s naší mizernou koncovkou. Věříme tomu, že své zkušenosti u nás řádně zúročí a nejméně deset branek v jarní části krajského přeboru nastřílí. A navíc jeho příchod může nabudit gólově i další hráče, což bude pro náš tým velmi důležité," podotkl Slabý.

Cíle mají ve Staré Roli opět  skromné, stejně jako tomu bylo v předešlých letech. „Já chci vyhrát všechna utkání," s nadsázkou odkryl své přání Slabý a hned dodal: „Máme kvalitní tým, doplněný nadějnými dorostenci, takže v jeho v silách je se pohybovat v horní polovině. Určitě nechceme hrát o záchranu, kam nepatříme," dodal Slabý.

TJ DDM Stará Role A

Brankáři:  Petr Vanke, Roman Říha. Obránci:  Petr Belický (86), Aleš Roubíček (86), Miloš Gojkovič (91), Lukáš Hořt (75), Lukáš Hrudkaj, Ondřej Kothera, Karel Plachý. Záložníci a útočníci:  Martin Kuboň, Daniel Slakoper, Jan Stýblo (75), Roman Voborský (74), Aleš Sochor, Jan Nerad (89),   Martin Plch, Jan Drahoš, Jakub Diviš, Jakub Došek, Martin Henzl, Martin Šebek, Jaroslav Slabý mladší.
Přišli:  Diviš (návrat z Toužimi), Henzl, Došek (přeřazeni z dorostu).
Odešli:  Vašíček (Německo), Belbl, Hodina (hostování Vintířov).
V jednání:  Jan Nerad.
Trenér:  Jaroslav Slabý.  Vedoucí mužstva:   Miloš Slabý.  Předseda klubu:  František Růžička.