V osmnáctém kole fotbalového krajského přeboru dorostu se o nejvyšší příděl postarali hráči Staré Role, kteří nastříleli Františkovým Lázním osm gólů. O jeden méně jich pak nasázel na své umělce Ostrov chodovskému Spartaku.

Rezerva karlovarského 1.FC si dojela pro těsnou porážku na půdu Teplé a karlovarská Lokomotiva udolala na stadionu na Růžovém Vrchu těsně chebský Union. Nové Sedlo si se čtyřmi brankami poradilo povinně na svém hřišti s posledním týmem krajské tabulky Toužimí, a Nejdek smazal v domácím prostředí dvoubrankové manko v duelu s Horním Slavkovem, a nakonec si na své konto připsal za nerozhodný výsledek jeden bod.
Lídr tabulky A tým karlovarského 1.FC ač v oslabení protáhl svou úspěšnou vítěznou sérii na sedmnáct utkání, když tentokrát pokořil výběr ašské Jiskry.

Krajský přebor dorostu

Teplá – 1.FC K.Vary B 2:1 (1:0). O branky domácího celku se podělili kanonýři Michal Horňák a František Navrátil, za hosty poté skóroval Martin Šik. ČK: 1:0.
Ostrov – Chodov 7:2 (2:1). Čtyřmi góly přispěl k výhře domácího celku Filip Hlůšek, jednou pak Jan Vrba, Petr Filák a Viktor Horváth. Za hosty zmírnili porážku přesnými zásahy Michal Bečvář a Tomáš Wolarz.
Aš – 1.FC K.Vary 2:3 (1:1). Již sedmnáctou výhru lídrovi soutěže vystřílel dvěma góly záložník Libor Marek, o třetí trefu Karlovaráků se postaral kanonýr Petr Belbl, za domácí se pak do střelecké listiny zapsali postupně střelci Marek Sekáč a Dominik Toth. ČK: 0:2.
Loko K.Vary – Union Cheb 1:0 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl o tříbodovém zisku pro Lokomotivu jediný úspěšný střelec utkání Martin Pěkný.
Nové Sedlo – Toužim 4:0 (1:0). Dvakrát zamířil do branky Toužimi domácí Bedřich Rychna, jednou pak Tomáš Tefr a Eduard Lakatoš.
Nejdek – H. Slavkov 2:2 (0:2). Hosté vyhráli první poločas dvěma góly z kopaček Kristiána Václavíka, domácí pak ten druhý brankami Vildy Fasury a Maria Čajkoviče.
Další výsledek: St. Role – Fr. Lázně 8:1 (3:1).