Prsty v tom měli především dorostenci karlovarského 1.FC, kteří nenechali niť suchou na soupeři ze Staré Role. V karlovarském derby svěřenci trenéra 1.FC Daniela Kopřivy potvrdili své postavení v tabulce, když výběr Starky zostudili dvaadvaceti góly. 

Již v prvním poločase se Stará Role povozila na gólovém kolotoči, když obdržela dvanáct branek, ve druhém pak inkasovala zbylých deset kousků. Hned tři hráči si v dresu vítěze připsali na své konto šest vstřelených branek, tedy dva hattricky, a to Václav Klauz, Robert Csemer a Miroslav Kondelčík.

Stará Role tak po potupné porážce stále čeká na premiérový bodový zisk, zatímco 1.FC se vyhřívá v tabulce bez ztráty bodu na prvním místě.
V souboji mezi Nejdkem a Františkovými Lázněmi o poslední místo v tabulce přinesla rozluštení až druhá polovina utkání.

Po prvním poločase totiž byl ukazatel vyrovnaný, ale po změně stran v závěru duelu nakonec urvaly premiérovou výhru v soutěži Frantovky, které tak udržely nejdecký FK u dna tabulky.

Kombinovaný tým Chodova a Nové Role si připsal na své konto skalp Lipové, které nasázel čtyři kousky a v tabulce se posunul na čtvrtou příčku. Na druhém místě se udržel kombinovaný tým Nového Sedla a Lomnice, když na svém stadionu nasázel šest gólů chebské Hvězdě.

Z vítězství se radoval i ostrovský FK, který se tentokrát na tři body řádně nadřel, nakonec však tým Aše udolal rozdílem jedné branky a v tabulce mu za to patří třetí pozice.

Výsledkový servis:
1.FC K. Vary – Stará Role 22:0 (12:0). Branky: Csemer Robert 6, Klauz Václav 6, Kondelčík Miroslav 6, Havlíček Martin, Bartoš Milan, Kotrla Pavel, Merkl Lukáš.

Ostrov – Aš 3:2 (1:1). Branky: Lang Milan, Nýber Ondřej, Ahselm Dominik – Kubinec Dominik, Szitai David.

Chodov/N.Role – FC Cheb/Lipová 4:1 (2:1). Branky: Urbánek Dominik, Karlík Jakub, Javorský Dominik, Parth Ondřej – Tůma Nicolas.

N.Sedlo/Lomnice – Hvězda Cheb 6:0 (3:0). Branky: Troller Tomáš 2, Suchý Jakub, Kníř Jan, Vítek Leoš, Veselý Pavel.

Nejdek – Fr. Lázně 1:2 (1:1). Branky: Schlosser Jiří – Cibulka Tomáš, Markvart František.