Na hřišti ve Vančurově ulici se totiž představí nováček chebský FC. „V uplynulé sezoně byl Cheb v domácím prostředí hodně silný, takže se dá předpokládat, že nás čeká náročné utkání," míní starorolský trenér Jaroslav Slabý.

I Stará Role však v domácím prostředí rozdávala body poskrovnu, takže se dá očekávat boj o každý centimetr hřiště. „Kompletní asi nebudeme, ale samozřejmě uděláme vše proto, abychom vyhráli," přeje si premiérový tříbodový zisk Slabý. Recept na to mají Staroroláci jasně daný. „Musíme proměnit vypracované brankové příležitosti, a v obraně hrát bez zbytečných chyb, pak můžememe pomýšlet na úspěch," upozorňuje Slabý na to, kde v uplynulém ročníku krajského přeboru tlačila jeho tým pověstná fotbalová bota.

Každá sezona je však jiná. Navíc každý nováček se chce hned v úvodu soutěže proti svým soupeřům vytáhnout. To samé platí i o chebském FC. „Tato první utkání jsou ošidná. V nichse maže výhoda domácího prostředí. Cheb určitě dorazí s hodně bojovnou náladou, a my jim budeme chtít premiérový podzimní duel hodně znepříjemnit, ale jak říkám, musíme proměňovat naše gólové šance," dodal Jaroslav Slabý.