Na stadionku ve Dvorech budou hostit celek Kolína, který je po podzimní části na druhém místě tabulky. Buldoci do jarní části nastoupí s velice mladým týmem. „Situace se má tak, že si nemůžeme finančně dovolit přivést pár zkušených kluků. Musíme prostě hrát s tím, co máme, a bojovat v každém utkání o každý bod, který budeme moci získat. Přišli kluci, kteří jsou z našeho regionu, a věřím, že se jejich potenciál bude dále rozvíjet a prokáží, že na soutěž mají," konstatuje trenér.

Možná i z těchto důvodů došlo k několika změnám v rozestavení hráčů. Na postu stopera to zkouší Jarda Nerad. „Něco jsme si připravili a věřím, že to bude pro nás užitečné. Nechám diváky trochu v napětí a neprozradím naše konečné rozestavení. Pevně věřím, že budeme ve třetí lize konkurenceschopní a budeme moct uhrát někde nějaký bod navíc. Jen na domácí prostředí se spoléhat nemůžeme," přidal Medýnský.

Utkání s Kolínem se bude hrát na hřišti ve Dvorech. Během zimy se uvažovalo, že by Karlovy Vary začaly jaro na umělce v Drahovicích. „Přírodní tráva je pro všechny lepší. Navíc našemu stylu hry vyhovuje malé hřiště a to je právě ve Dvorech," dodal.