„Čeká nás velice náročné utkání. Představíme se na půdě celku, který v minulé sezoně hrál na čele tabulky a snažil se postoupit. Záležet bude na tom, jak se popasujeme s terénem, soupeřem, počasím a také s tím, na čem jsme během léta pracovali," říká před zápasem kouč Pavel Medýnský.
Cílem karlovarského týmu jsou body. „Uvidíme, jak se utkání bude vyvíjet. Chtěli bychom minimálně bod. Když budou tři, budeme jedině rádi," pokračuje.

Jak Buldoci, tak i Kolín jsou farmářské celky. „My spolupracujeme se Sokolovem a budeme mít k dispozici dva nebo tři hráče. Ještě uvidíme, jak se s trenérem Jindrou domluvíme. Kolín bude posílen o hráče Mladé Boleslavi a je otázkou, jak moc veliké posílení to bude," přemýšlí Medýnský nad soupeřem.
Karlovy Vary pojedou do Polabské nížiny se základním kádrem a s pár hráči Baníku. „Nikdo nemarodí a všichni kluci jsou připraveni do hry. Naší zbraní bude bojovnost a nasazení. Prezentovat se budeme důslednou hrou v obraně a mým přáním je inkasovat co nejméně branek," dodává na závěr Pavel Medýnský.