„V minulém roce jsme odehráli v rámci oslav našeho klubu TJ Potůčky benefiční utkání se Sigi teamem a domluvili jsme se na další spolupráci. Tím byl i kemp pro naše děti z Potůčků, proto jsme rádi, že budou moci nabírat fotbalové zkušenosti od fotbalových legend,“ pochvaloval si spolupořadatel akce Miroslav Šípek.

A není divu. K dílu přiložila ruku také obec Potůčky. „Jsme moc rádi, že takto můžeme ve spolupráci s obcí podpořit sportování dětí u nás,“ narážel Šípek na vstřícnost potůčkovské radnice.

„Fotbalové školy se zúčastní bezmála třicet dětí, které vždy od 9 hodin čeká velmi zajímavý program, ať už to jsou pohybové hry, ale také regenerace,“ poukazoval Šípek.

Zakončení fotbalové školy pak bude v sobotu 20. července. „Nachystaný je v 10 hodin miniturnaj dětí a také soutěže v dovednostech, které se během týdne naučily, takže se bude na co dívat,“ míní Šípek.

Pak už přijde v 15 hodin na program benefiční utkání, ve kterém se proti sobě postaví Výběr TJ Potůčky a hvězdný Sigi team.

„Benefiční utkání bude následovat po skončení Fotbalové školy Horsta Siegla. Opět během zápasu proběhne výběr finančních darů pro malého bojovníka Vašíka Vopáleckého. Vstup na velmi zajímavé utkání, ve kterém se představí fanouškům hvězdy nejen ze sportovního, ale také kulturního šoubyznysu ze Sigi teamu,je zdarma,“ připomněl Šípek. Během benefičního duelu bude na programu i dražba.

„Bude se dražit hned několik předmětů, například tenisová raketa Karolíny Plíškové, se kterou odehrála Wimbledon,“ poukazoval Šípek.

Nabitý den pak zakončí benefiční koncert tří skupin, který tradičně bude na programu v potůčkovském Skipotu.

„Koncert bude vyvrcholením celodenní akce a přemístí se do lyžařského areálu Skipot. Zde se mohou fanoušci kvalitní hudby těšit od 19 hodin na vystoupení skupin Nirvana revival, ŠpuntQaně a Hanz´s Fuckers. Vstupné opět bude dobrovolné, parkování je zdarma,“ dodal závěrem Šípek.