Už po páté se otevřou branky a vrátka u fotbalových hřišť v okresním přeboru. Ten slibuje, že se bude na co dívat.

Rezerva Nejdku v posledním kole prohrála v Abertamech. Stejně dopadli i hráči Kyselky, kteří doma vyhořeli s Pilou. Jak dopadne vzájemné měření sil poražených celků, bude známo v sobotu. Utkání začíná v 17 hodin.

Ve stejnou dobu vyběhnou na hřiště i celky Sokola Bochov a Abertam. Oba by rádi navázali na svá předchozí vítězství z minulého kola.

Zajímavý zápas se odehraje i pod přehradou Březová, kde místní Jiskra bude hostit Sokol Pernink. I tento duel začne v sobotu 17 hodin.
Dalším sobotním zápasem, který má stejný začátek, je klání Pily s Vojkovicemi. Domácí Baník se může pochlubit nejlepším útokem v soutěži. Ve čtyřech kolech se jeho hráči zapsali do listiny střelců hned osmnáctkrát a jak se jim bude dařit v pátém kole, se teprve ukáže.

Tři zápasy se odehrají v neděli. Ten první začne v 15 hodin a na stadionu AC Start bude Slavia Junior hostit tým Merklína. Pokud se chtějí domácí odlepit ze dna tabulky, tak už musí bodovat.

O hodinu později začne klání Nových Hamrů, kde se představí Ajax Kolová. V tomto případě se jedná o souboj sousedů v tabulce.
Kolo pak uzavře duel rezervy Toužimi a vedoucího Bacardi Karlovy Vary. I v tomto případě půjde o souboj sousedů v tabulce a také o post průběžného lídra tabulky.

Okresní přebor, 5. kolo: Pila – Vojkovice, Nejdek B – Kyselka, Bochov – Abertamy, Březová – Pernink (vše sobota 17:00), Sl.Junior KV – Merklín (hřiště AC Start, 15:00), N. Hamry – Kolová (16:00), Toužim B – Bacardi KV (17:00, vše neděle).