Tam si totiž přišli diváci na své, když dohromady zhlédli v duelu s Chyší deset branek. Nakonec se oba soupeři po vysokém nerozhodném výsledku, který spíše patří do výsledků hokejových, o body podělili. Třetí podzimní výhru si připsala na svém pažitu Nová Role, která pokořila nováčka soutěže z Dalovic tříbrankovým přídělem. Na vítězné vlně zůstal i vedoucí Horní Slavkov, ten pro změnu zdolal na své půdě nováčka ze Žlutic. Ze tří bodů se mohla radovat taktéž na svém stadionku Lomnice, ta dvěma góly nedala šanci starorolské rezervě.

Výsledky, 5. kolo:

Lipová – Chyše 5:5 (3:1). Dvě branky domácích vstřelil Lukáš Luňák, o zbylé tři se pak podělili Martin Hurtoš, Jiří Holý a jednu si nechtěně vstřelila Chyše sama. Za Chyšáky pak dvakrát mířil přesně mezi tři tyče Miroslav Bouška, jednou pak Erik Laurich a Václav Pavelka. Navíc si pak Lipová jednu branku taktéž dala nechtěně sama. ČK: 0:1.

Nová Role – Dalovice 3:1 (1:1). Hosty poslal do vedení v 1. minutě duelu přesnou ranou Miroslav Brabec. Za domácí srovnal ve 14. minutě z pokutového kopu Jaroslav Vaverka. V 69. minutě pak strhl vedení na stranu domácích Tomáš Chlup a Novorolákům poté pojistil tříbodový zisk v 73. minutě úspěšný střelec Marek Palivec. Před stovkou diváků rozhodoval duel sudí Balhar. ŽK: 2:5.

Další výsledky: H. Slavkov – Žlutice 2:1 (1:1), Lomnice – St. Role B 2:0 (0:0).