Právě vedoucí Nejdek B se vydá na svou poslední okresní štaci do daleké Toužimi, kde se mu postaví do cesty tamní béčko. Druhá v pořadí Stará Role B bude usilovat o tříbodový zisk na půdě Božičan, kterým však ještě jde o konečnou třetí příčku, o kterou si to rozdají na dálku s týmem Stružné. Právě hráči Stružné jsou bronzovému lesku o něco blíže, když mají před Božičany k dobru dvoubodový náskok. Navíc mají před sebou i příznivého soupeře v podobě kolovského Ajaxu.

„V Kolové nás čeká těžké utkání, ale my chceme bodovat naplno, a tím tak zopakovat bronzovou příčku z podzimní části soutěže," poukazoval jednatel Stružné Robert Rypar.

Domácí derniéru si odbyde březovská Jiskra, která poměří své síly s jedenáctkou Kyselky. „Záchrana je jistá, takže si pojedeme utkání do Březové pořádně užít, šanci dostanou především mladíci, a také ostřílení veteráni. Chtěli bychom uzmout alespoň bod, ale uvidíme, jak to dopadne," přeje si na závěr sezony bodový zisk kyselský matador Tomáš Bláha.

Loučit se bude ve fotbalovém azylu Bečov, který na hřišti v Krásnu bude hostit tým pilského Baníku. Abertamy, které mohou pomalu, ale jistě, střádat fotbalové síly na baráž o udržení v soutěži, budou hostit Chyši B. Poslední Nové Hamry pak udělají tečku za okresním přeborem na půdě Dalovic.
„Chtěli bychom se rozloučit s okresním přeborem důstojně, takže určitě poslední utkání nevypustíme," slibuje za Nové Hamry záložník Dan Petrovič.

Vše se však bude odvíjet od postupu do divizní soutěže, pokud by nikdo nepostoupil, mohlo by spadnou z přeboru více týmů, tím by se změnil i tým, který by si zahrál baráž o udržení v soutěži.

Okresní přebor, 26. kolo: Dalovice – N. Hamry, Božičany – St. Role B (oba sobota, 10.30), Bečov – Pila (sobota, 13.30, Krásno), Abertamy – Chyše (sobota, 14.00), Březová – Kyselka, Kolová – Stružná (oba sobota, 17.00), Toužim B – Nejdek B (neděle, 17.00).