Ta si dokázala poradit s ambiciózním celkem kadaňského dorostu, který porazila tříbrankovým rozdílem. A opět táhli Stružnou kupředu ostřílení forvardi, a to Petr Janáček, Milan Mitterpach a Štefan Brančík. Druhý karlovarský zástupce, a to Kyselka, doplatila především na nedisciplinovanost svých hráčů, kteří k utkání nedorazili, a tak musela bojovat o turnajové body v hodně slátané sestavě. I přesto byla svému soupeři více než vyrovnaným soupeřem, i když poměrně dlouhou dobu dohrávala duel v deseti, kvůli zranění svého hráče, který musel z duelu odstoupit. V neděli 2. března se Stružná i Kyselka vydají do Kadaně naposledy. Na pořadu bude závěrečné sedmé kolo, ve kterém Stružná poměří své síly s Libědicemi a Kyselce se postaví do cesty dorost Kadaně.

Výsledky, 6. kolo:
Stružná – Kadaň dorost 5:2
Utkání načali lépe hráči Stružné, když jim zajistil vedení v 16. minutě Petr Janáček. Ve 25. minutě už to bylo o dva góly, když přesně zamířil Petr Rehák. Poločasový stav poté stanovil mladíček Jonáš Šabata, který přesnou ranou navýšil rozdíl ve skóre na tři branky. I po změně stran pokračovala Stružná v gólových hodech. Nejdříve se zapsal v 50. minutě do střelecké listiny Štefan Brančík a o chvilku později navýšil rozdíl na pět branek svou druhou trefou Petr Janáček. V závěru Stružná trochu polevila, čehož dorostenci Kadaně dokázali dvakrát brankově využít, ale na jejich prohře to už nic nezměnilo.
Branky vítěze: Janáček 2, Šabata, Rehák, Brančík. Poločas: 3:0.
Stružná: Povinský – P. Dotzauer, Mitterpach, Forgo, Zbojan – Šabata, Brančík, Štěch, Rehák – Hlavatý, Janáček.

Kyselka – Perštejn 3:4
V jedenácti hráčích dorazila Kyselka k utkání s Perštejnem, i přesto vyhrála první poločas, když se dvakrát brankově radovala. Po změně stran přidal na obrátkách i Perštejn, ale rozhodující moment duelu přišel v 90. minutě, kdy se Perštejnu podařilo vstřelit rozhodující čtvrtý gól.
Branky Kyselky: Čada, Doležal, Homolka (PK). Poločas: 2:1.
Kyselka: Karfiol – Pohlodek, Untermüller, Doležal, Bláha – Homolka, Kába, Hlaváč, Čada – Vlnas, Usler.

Další výsledky: SK Libědice – TJ Krásný Dvůr 6:2, Vilémov – SKP Kadaň 6:3, dohrávka: Tatran Kadaň dorost – SKP Kadaň 2:0.

7. kolo. ZT Kadaň, UMT, neděle, 2. března: Sokol Vilémov – Spartak Perštejn (9.00), TJ Stružná – SK Libědice (11.00), SK Kyselka – Tatran Kadaň dorost (13.00), TJ Krásný Dvůr – SKP Kadaň (15.00).