Turnaj, který společně pořádá firma Kunz-Bau ve spolupráci s Obecním úřadem Stružná, přivítá v sobotu 29. června ve sportovním areálu ve Stružné tradičně šestnáct nohejbalových trojic. Vše vypukne v 8.00 hodin. Obhajovat loňský triumf bude trojka z Mariánských Lázní pod názvem Ganjabad. Znepříjemnit cestu za struženským titulem jim budou určitě chtít Líní šneci z Bochova, kteří brali loni stříbro. Opomenout nesmíme ani třetí celek loňského ročníku, a to Růžičky z Andělky.

„Týmy budou rozlosovány do dvou skupin. Tam se bude hrát systémem jednou každý s každým. Do tabulky se budou za výhru započítávat dva body, v případě remízy bod jeden. Po odehrání základních skupin přijdou na program boje o konečné umístění," vysvětluje za organizátory Robert Rypar.

První ze skupiny A bude bojovat o vítěznou trofej s nejlepším týmem skupiny B, a tak to půjde až do souboje o konečné patnácté místo. „Bude to velký frmol, odehrát by se mělo bezmála 120 zápasů, tak bychom rádi týmy požádali, aby se dostavily do areálu nejdéle v 7.15 hodin," dodal Rypar. Během celého turnaje bude přímo ve sportovním areálu připraveno pro příchozí občerstvení.