Tamní výběr, který nezačal podzimní část krajské I. B třídy bodově dobře, nabírá opět dech, když před svými věrnými fanoušky sfoukl soupeře ze Studánky jako svíčku. Sedlec nakonec slavil vítězství rozdílem čtyř branek, k tomu jako bonus přidal čisté konto a v tabulce se posunul na osmou pozici, zatímco Studánka po porážce padla na samé dno.

První gól dal Lukáš Tůma ve 30. minutě, když objel tři hráče a následně zamířil jeho dloubák přes brankáře do svatyně hostů. O deset minut později rozjel akci Hofman, našel Tůmu, který nezachrtil a ve vápně ještě posunul na Krejsu. Sedlecký Sparťan už měl před sebou jen prázdnou kasu a nezaváhal. V 55. minutě přišel centr z křídla, Tomáš Fenkl ve skluzu vrátil před bránu a Hofman už jen splnil povinnost, a to trefit branku a zvýšit na rozdíl tří branek.

Gólovou tečku obstaral v 75. minutě Jan Budil, který se trefil po rohu Limaniho. Konec zápasu se už nesl v exhibičním duchu, Sedlečtí si dávali balón z nohy na nohu a tím dojeli k cennému vítězství.

Sedlec – Studánka 4:0 (2:0). Branky: Petr Krejsa, Jaroslav Hofman, Lukáš Tůma, Jan Budil.