Trenér Karel Tichota byl po utkání spokojený, ale našel ve hře i místa, která nebyla podle jeho představ. „Do utkání jsme vstoupili výborně. Po devíti minutách jsme vedli 2:0, což určilo ráz celého utkání. Byli jsme aktivnější, dobře kombinovali a jen špatné řešení ve finální fázi nás připravilo o další šance a případné góly," začal se ohlížet za zápasem.

Soupeř z Čížové si za celé utkání vytvořil jen jednu šanci. „Za stavu 2:0 nás podržel brankář Strnad. Před poločasem se nám podařilo vstřelit třetí gól, který prakticky rozhodl o osudu utkání," pokračoval Tichota.

Po změně stran ale začali domácí borci vlažněji. „Dvacet minut jsme nehráli podle mých představ, vázla kombinace a chyběl pohyb. Po prostřídání několika hráčů se hra zlepšila a přidali jsme čtvrtý gól. Jsem rád, že jsme mohli využít všech pěti střídání a zahráli si všichni hráči. Určitě si to za svůj přístup k tréninku zaslouží. Samozřejmě se ještě dopouštíme jak v obranné, tak v útočné fázi některých taktických chyb, ale za dnešní utkání musím kluky pochválit," dodal kouč.

Kapitán týmu Marián Geňo vstřelil v utkání dvě branky. „V tomto zápase jsme nejvíce chtěli využít prvních dvacet minut a to se nám přesně povedlo. Prakticky jsme rozhodli o vítězství v zápasu. Trochu mě mrzí, že jsme na to nedokázali navázat v druhém poločase. Chyběl nám takový ten hlad po gólech. Vítězství 4:0 nám pomohlo zvýšit sebedůvěru, kterou budeme potřebovat v nadcházejícím těžkém utkání v Praze na Aritmě," přidal své hodnocení Geňo, který je i hrajícím asistentem trenéra. „Na další zápas se musíme pořádně nachystat. Chceme hrát v tabulce nahoře a k tomu potřebujeme každý bod."

Utkání s Aritmou Praha se hraje v sobotu od 10:15 hodin ve Vokovicích.