„Výsledek 0:3 byl pro nás dost krutý. Utkání až tak jasné nebylo. Na druhou stranu musíme přiznat, že jsme zatím narazili na nejsilnější mužstvo v soutěži, ve kterém byli znát hráči z druholigového kádru, které my v současné době nemáme. Ti potvrdili svoji kvalitu a zaslouženě vyhráli," přiznal trenér karlovarských Buldoků Karel Tichota po utkání.

Utkání rozhodl první gól a hlavně kvalita táborského družstva. „Ten první gól byl takový nešťastný, když se odražený míč vrátil zpět k táborskému hráči, který už měl jednoduchou pozici a nezaváhal. Ke konci už jsme chtěli hrát na remízu, vytáhli jsme hru dopředu a inkasovali jsme další dva góly. Na druhou stranu nemůžu našim hráčům vytknout, že by se nesnažili, ale narazili jsme prostě na lepšího soupeře. Tentokrát to měli kluci těžký, měli jsme vlastně jedinou vážnější šanci, když Zbyněk Joza trefil břevno, defenziva hostů působila kompaktně a do šancí nás vlastně ani nepustila," přidal.

V porovnání s Tachovem, který vyhrál v Karlových Varech v prvním kole 3:2 , působilo Táborsko jako lepší tým. „Musím konstatovat, že táborská rezerva je rozhodně lepším mužstvem. U nich také záleží hodně na tom, jak a kdy hraje áčko. Zatím jim to vychází tak, že téměř v každém utkání jsou posílení o pět až šest hráčů áčka a pokud to bude vycházet i nadále, tak si myslím, že tu soutěž suverénně vyhrají," dodal Karel Tichota.