„I přes dosažený výsledek to nebylo vůbec jednoduché utkání. Sice jsme se dostali do vedení 1:0, ale nedařila se nám hra podle mých představ a nakonec jsme ještě po naší chybě nechali soupeře vyrovnat. V přestávce jsme si museli v kabině říct pár věcí," začal se ohlížet za zápasem.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce přidali domácí další dvě branky. „Zpřesnili jsme přihrávku, více se nám dařila kombinace. Nakonec jsme si pomohli standardní situací. Myslím si ale, že to utkání z naší strany mohlo být odehrané líp," přidal Tichota.

Na druhou stranu i soupeř se dostal za stavu 1:1 do šance a mohl jít do vedení, ale nakonec míč skončil na tyči. „To podle mě byl zlomový okamžik, tam se lámal chleba toho zápasu. Jsem rád, že když ne minulý týden, tak teď se štěstí přiklonilo na naši stranu," usmíval se.

Domácí byli v zakončení ale efektivnější a po zásluze získali tři body. „Vytvořili jsme si určitě víc šancí než soupeř, který ale výborně bránil, pohyboval se v bloku. Bylo těžké se prosadit i kvůli tomu, že tráva ještě není v ideálním stavu, což více vyhovuje bránícímu družstvu. Jsem ale rád, že jsme ten zápas zvládli, protože rozhodující jsou tři body," dodal trenér Karel Tichota na závěr.