Aspirantů je více než dost, přesně pak pět. Prozatím si užívá slávu na trůnu pilský Baník, který se o víkendu podívá na zoubek sedleckým fotbalistům, a to s nálepkou favorita. Promluvit do bitvy o trůn však bude chtít i druhá dalovická Čechie.

Tu však čeká nejtěžší duel kola, jelikož poměří své fotbalové dovednosti se čtvrtými Vojkovicemi, tedy taky týmem, který si brousí zuby na fotbalový trůn.
„Hrajeme doma a chceme udržet domácí neporazitelnost, i když tentokrát to bude hodně těžké," přemítal dalovický kanonýr Tomáš Stolín, který připojil i své fotbalové tipy na tento víkend.

Naopak se dá říci, že nejlehčí úlohu před sebou má březovská Jiskra, které patří třetí pozice, o víkendu totiž poměří své síly s posledním celkem tabulky Stružnou, což slibuje gólovou podívanou.

Derby horalů je pak nachystáno v Nových Hamrech, tam dorazí totiž kamarádi z nedalekého Nejdku, kteří budou plnit roli favorita, i v tomto souboji se může fanoušek těšit na pořádný přísun gólové zábavy.

Souboj týmů začínajících na písmeno B je nachystán v Bečově, kam zamíří Božičany. V tomto duelu půjde o souboj tabulkových sousedů, kdy tedy bude v sázce pověstných šest bodů. Napilno bude mít Kolová, ta má namířeno do Děpoltovic, tedy na půdu předposledního celku, kde bude plnit v čele s kapitánem Jakubem Gábnerem roli favorita.

Zajímavý zápas je připraven ve Verušičkách, kde bude hostit tamní jedenáctka chyšskou rezervu. I v tomto případě půjde o souboj tabulkových sousedů, ve kterém budou mírným favoritem domácí fotbalisté.

Víkendový program:
Dalovice – Vojkovice (sobota, 10.30). „Body doma nerozdáváme, a to platí i tentokrát, vyhrajeme 3:0, i když to bude hodně těžký zápas."

Nové Hamry – Nejdek B (sobota, 16.00). „Na půdě horalů vyhraje zkušenost hostů z Nejdku, který bude slavit v derby výhru 5:1."

Březová – Stružná (sobota, 16.00). „Pod březovskou přehradou bude gólově rušno, když to bude jednoznačná záležitost domácího výběru, který dosáhne na vysoké vítězství 7:0."

Děpoltovice – Kolová (sobota, 16.00). „I když se v Děpoltkách hraje špatně, věřím, že Kolová uspěje a odveze si za výhru 4:1 všechny body."

Sedlec – Pila (sobota, 16.00). Na pořadu bude zajímavý souboj, ale Pila bude plnit roli favorita, což také potvrdí a urve výhru 3:0."

Verušičky – Chyše B (neděle, 14.00). „Na půdě nováčka vyhraje fotbalovost hráčů Chyše, kteří ji promění ve vítězství 4:0."

Bečov – Božičany (neděle, 15.00). „Božičanští to nebudou mít na bečovském pažitu vůbec lehké, přesto si tipnu, že urvou alespoň bod po nerozhodném výsledku 1:1."