Stará Role B, která je na druhém místě, přivítá v zajímavém utkání vedoucí Nejdek B. Na kvalitní fotbal se mohou fanoušci vydat i do Božičan, kde se představí výběr březovské Jiskry. Do chyšského podzámčí se vydají Nové Hamry, které by rády navázaly na bodový zisk proti Staré Roli B. Naopak Chyšáci v souboji tabulkových sousedů mohou získat velmi cenné tři body, které by je posunuly ze sestupového pásma. V domácím prostředí se o víkendu představí horalové z Abertam, kterým bude soupeřem toužimská rezerva. V tomto utkání je favoritem domácí celek, který na svém pažitu rozdává body jen poskrovnu. Ožehavé obecní derby se odehraje na Pile, kde se představí tým Kolové. V tabulce oba týmy dělí pouhé tři body, takže fanoušek si přijde na pořádnou porci kvalitní kopané. V roli favorita zamíří Stružná na pažit posledních Dalovic a Kyselka se vydá na hřiště Bečova. „Chceme uspět za tři body, jelikož potřebujeme bodovat jako sůl," dobře ví vedoucí Kyselky Ladislav Kába, který nám připojil své víkendové tipy.
Víkendový program:
Dalovice – Stružná (sobota, 10.30) „Stružná má velmi kvalitní kádr a s týmem Dalovic si s přehledem poradí. Takže dám dvoječku."
Božičany – Březová (sobota, 10.30). „Hodně bude záležet na tom, v jakém složení Březová nastoupí. Božičany však na svém hřišti také umí, tak si tipnu dělbu bodů."
Abertamy – Toužim B (sobota, 14.00). „Jasná jednička, Abertamy si výhru ohlídají."
Pila – Kolová (sobota, 16.30). „Derby se vším všudy. Více však věřím klukům z Pily, že se budou radovat z důležité výhry, takže jedna."
Chyše B – N. Hamry (sobota, 16.30. „Chyši jsem v podzimní části viděl hrát pouze jednou, ale výkonem mě zaujala. Navíc hraje doma, takže věřím, že uspěje a vyhraje."
Bečov – Kyselka (neděle, 15.00). „Nic jiného než výhru brát nemůžeme, takže dvojka."
Stará Role B – Nejdek B (neděle, 16.30). „Souboj o první příčku tabulky určitě přinese velmi zajímavý fotbal. Oba týmy mají velmi kvalitní a vyrovnané kádry, takže si tipnu remízu."