Béčko Toužimi si odvezlo totiž pětibrankový příděl ze hřiště Bochova a Bacardi, které se vezlo na stejné vlně, dostalo co proto na hřišti nováčka z Verušiček. Pak už si střelci nazuli skromnější kopačky.

Ve šlágru kola, který se odehrál v Kolové, kde místní výběr Ajaxu hostil ostrovskou rezervu, se nakonec po nerozhodném výsledku body dělily.

Další remízový duel byl k vidění v Pile, kde tamní jedenáctka uhrála nerozhodný výsledek s Merklínem. A do třetice se dělba bodů odehrála v Sadově, kde Vojkovice uhrály bezbrankovou remízu.

Výsledky, I. kolo:

Bochov – Toužim B 5:0 (1:0). Domácím zajistil vítězství hattrickem navrátilec právě z toužimského mužstva Radek Záluský. Další dvě branky Bochova pak přidali Radek Dvořák a Jan Škoda. Před padesátkou diváků rozhodoval utkání rozhodčí Jiří Zázvorka. ŽK: 0:1.

Verušičky – Bacardi 5:2 (1:2). Hosté vyhráli první půli dvěma góly z kopaček nestárnoucího šutéra Libora Marka, za domácí poté skóroval Josef Pajan. Po změně stran se prezentoval čistým hattrickem domácí kanonýr Štefan Brančík a konečnou podobu výsledku dal jeho spoluhráč Tomáš Pavlíček. Před třiceti fandy pískal zápas sudí Josef Körmöczi. ŽK: 2:1. ČK: 0:2.

Pila – Merklín 1:1 (0:1). Horalům zařídil v prvním dějství vedení přesnou ranou Jiří Vochozka. Domácím pak po obrátce stran zajistil premiérový bod povedenou střelou Vlastimil Šimůnek. Před čtyřiceti diváky odřídil mistrovský mač arbitr Jan Vašek. ŽK: 1:1.

Sadov – Vojkovice 0:0 (0:0). V tomto duelu čekalo marně 75 diváků na brankovou radost. Utkání bez branek rozhodoval na sadovském stadionu sudí Jiří Dvořák. ŽK: 3:2.

Kolová – Ostrov B 1:1 (0:1). Hosté vyhráli první poločas ranou Zdeňka Vlasáka, když si jeho pokus srazili domácí do vlastní branky. Po změně stran pak zařídil dělbu bodů přesnou ranou Petr Jindra. Před 60 diváky pískal zápas arbitr Robert Botoš. ŽK: 3:1.