Toužimáci, kteří ještě na svém stadionku v mistrovském utkání krajského přeboru neztratili ani bod, hostili v nedělním odpoledni na svém hřišti nevyzpytatelného nováčka soutěže Baník Habartov. Pouze v první půli drželi habartovští fotbalisté s favorizovanou Toužimí fotbalový krok. Po změně stran totiž hráči Toužimi spustili na stadionu tradiční střelecký orchestrion. Nakonec si odvezl Habartov z půdy soupeře pětibrankový příděl.

Toužim se tak udržela na aktuální druhé příčce krajské tabulky, ve které ztrácí sedm bodů na první Mariánské Lázně, ale pro změnu má k dobru tři body před třetím týmem tabulky Františkovými Lázněmi. Naopak sestupové starosti dál vládnou v Habartově, kterému tak patří v tabulce čtrnáctá příčka.

Toužim – Habartov 5:0

Toužimské mužstvo poslal do vedení v prvním poločase po samostatné akci Hotěk, který z úhlu propálil habartovského brankáře. Po změně stran pak Hotěk zkompletoval svůj hattrick, když dvakrát využil přesných centrů od svých spoluhráčů.

Pak se brankové radosti dočkal i toužimský Čermák, který lobem překonal počtvrté ochránce habartovské branky. Tečku za utkáním pak udělal střídající Malec, který usměrnil za záda habartovského brankáře Richtera míč popáté.

Další výsledky, 26. kolo

Lokomotiva Karlovy Vary – TJ DDM Stará Role 3:1, FC Františkovy Lázně – FK Ostrov 2:1, Jáchymov – Sokol Chyše 1:1, Baník Královské Poříčí – FC Viktoria Mariánské Lázně 0:0, Jiskra Aš – Union Cheb 4:1, Baník Vintířov – Jiskra Hazlov 3:1, Sokol Citice – Baník Union Nové Sedlo 2:1.